Ceļvedis neķītro izteicienu pasaulē, iemācies komunicēt ar eleganci!

 Kura par sevi pārliecināta, iekārojama un pašpārliecināta sieviete nevēlas būt tā viena vienīgā, kura savam vīrietim zina, ko neķītru īstajā brīdī iečukstēt ausī? Pēdējos pāris savus dzīves gadus esmu pavadījusi lasot neskaitāmus rakstus par šo tēmu, klausījusies draudzeņu ikdienas reālajās situācijās un analizējusi pieļautās kļūdas. Par nožēlu jāatzīst, ka procentuāli lielākā daļa sieviešu savos izteikumos ir bijušas nekorektas vai izklausījušās kā padsmitgadnieces, kuras kādu no neķītrajiem izteicieniem ir nošpikojušas no iepriekšējā vakarā redzētās erotiskā žanra filmas vai izlasījušas internetā. Tā visa rezultātā esmu sapratusi, ka pareizi izspēlēti dialogi vai neķītra rakstura izteicieni var padarīt seksuālo dzīvi daudzveidīgāku un patiesām emocijām pilnveidīgāku, tādējādi paverot iespējas uz jaunām baudas virsotnēm un palīdzot izbaudīt kaisles pilnos mirkļus.

Un tagad apsēdies un pajautā sev, cik reizes Tu seksa laikā ar savu attiecību partneri, mīļoto cilvēku vai gadījuma sakaru partneri esi domājusi par ko citu?

Cik daudz reižu Tu esi vairāk domājusi par to, ko esi uzvilkusi mugurā nevis par to, kas konkrētajā brīdī notiek? Tikai un vienīgi runājot ar savu vīrieti, atklājot tam savas domas un izjūtas, atklājot to, ko Tu patiešām domā Tu koncentrēsies uz reālajām izjūtām un nedomāsi par to, cik, piemēram, glītas kurpes šodien ieraudzīji lielveikalā. „Mani fascinē sajūtas, kuras Tu man sniedz esot manī!” būs pietiekami stabils izteiciens, lai aizmirstu par visām ikdienas problēmām un izbaudītu mirkli.

Ja vēl nekad dzīvē neesi pielietojusi neķītra rakstura izteicienus, vai neesidroša, ka spēsi atrast pareizos vārdus, atrodi ticību sevī un apzinies to, ka esi unikāla,seksīga un neatkārtojama sieviete un nav nekā tāda, ko Tu nespētu izdarīt vai sasniegt, jo to var ikviena.

Viss, kas Tev vajadzīgs ir pašpārliecinātība par saviem spēkiem un prakse, kura laika gaitā izvērsīsies par Tavu ikdienu. Aiziet!

Guļamistaba – jūsu privātā telpa!

Jūsu privātajā telpā viss, par ko komunicējat pilnīgi noteikti arī paliek starp Tevi un tavu vīrieti, taču tas nenozīmē, ka šeit vari izkliegt visperversākās lietas, kuras iešaujas Tavā galvā. Ja esi iesācēja, pilnīgi pietiks ar frāzēm „Mm, tik labi!”, „Tu man liec justies kā īstai sievietei!”, vai arī pilnīgi nevainīgi izmestu „Mmm, tas ir tik seksīgi!”.

Parādi, ka vari būt valdniece!

Pat ja ikdienā esi īsts eņģelis, tas neliedz aiz aizvērtajām guļamistabas durvīm Tev sakļaut spārnus un izlaist nagus un radikāli mainīt savu tēlu. Par pavedinošo māsiņu vai bargo skolotāju, kura atstājusi palaidnīgu puiku uz pēcstundām. Iespējams, tieši savādāks tēls būs tas, kurš Tev pašai nemanot ļaus eksperimentēt ar pat vispiedauzīgākajiem izteicieniem un frāzēm.

Nebaidies no savām fantāzijām!

Pieņemu, ka uz pasaules nav tāda vīrieša, kurš neapgalvotu, ka nav nekā seksīgāka par sievieti, kura zina, ko grib gultā (seksīgāka būs tikai tā, kura zina ko grib pilnīgi jebkurā jomā, taču dāmas, būsim reālas, kamēr sieviete izdomā, ko vēlas iesākt ar pilnībā visu savu dzīvi – viņa jau noteikti būs desmit reizes pārdomājusi ). Tieši tāpēc, Tev ir jāzina kā to pieprasīt. Nebaidies atklāt savas kvēlākās fantāzijas, vīriešiem patīk tiešums, nevis paslēpes.

Esi viltīga!

Ja nu gadījumā neesi īsti droša par to, cik augstas pakāpes samaitātības līmenis ir Tavam vīrietim, esi viltīga un apspēlē viņu uzdodot pavisam nevainīgus jautājumus, kā, piemēram, „Kādas domas ir Tavā galvā, kad blakus Tev gultā esmu pilnīgi kaila?” utt.

Nekad neapšaubi savus spēkus!

Kad esi uzbudinājusies, Tava domāšana pilnīgi noteikti ir savādāka nekā parasti un atsevišķi izteicieni pilnīgi noteikti sākotnēji var likties nekorekti un pilnīgi nevietā, taču atceries, esot gultā esi tikai Tu un viņš. Ja viņa reakcija ir ne tāda, kā cerēts, izej no situācijas ar tekstu : „Ar to es domāju…” un turpini iesākto.

Ne vienmēr leksika būs nevietā!

Sievietei nekad nav piestāvējis un nekad nepiestāvēs komunikācijā pielietot rupjības, taču šis var būt izņēmuma gadījums. Izmet kādu rupjību emociju uzplūdā – viņam patiks redzēt, ka esi uzbudināta.

Karalis Lauva!

Neaizmirsti, ka jūs esat divi, tāpēc ieklausies arī vīrieša teiktajā un nebīsties atklāt visu, kas Tevi viņa ķermenī pievelk un uzbudina. Viņš būs sajūsmā!

loading...