Cik Garam Patiesībā Jābūt Vīriešu “Draudziņam?” Lūk, Ko Atbild Sievietes!

Ļoti daudzas sievietes apgalvo, ka vīrieša draudziņiem nav nekādas nozīmes, taču kā ir patiesībā? Izrādās, ka sievietēm pavisam konkrēti nepieciešams uzzināt, kāds ir vīrieša draudziņš, jo tas daiļajām būtnēm ir diezgan svarīgi, taču nesteigsim laikam pa priekšu!

Vīrieša locekļa izmērs spēlē nozīmīgu lomu viņa pašnovērtējuma veidošanā. Mazs loceklis var mazināt vīrišķības sajūtu, kā arī likt atturēties no dzimumsakariem un došanās uz sporta zāli, kur jāpārģērbjas vienā ģērbtuvē. Šīs neatbilstības jūtas var novest pie depresijas, intimitātes problēmām un pat pašnāvnieciskām domām.

Tāpat arī daudzas aptaujas norāda, ka sievietes lielāku seksuālu baudījumu gūst no vīriešiem, kas par sevi ir pārliecināti un apmierināti ar sava locekļa izmēru.

Vai vajadzētu peni palielināt?

Uz šo jautājumu varētu atbildēt līdzīgi kā kultūrists. Kad viņam vaicā, kāda jēga audzēt tos muskuļus, atsaka: lai labāk justos, būtu apmierināts ar savu izskatu. Tomēr jautājums par dzimumlocekļa palielināšanu visbiežāk nerodas tāpat vien, aiz tā var slēpties dažādas problēmas. Ja locekļa izmērs patiesi ir iemesls smagām pašapziņas vai citām problēmām, iespējams to palielināt, izmantojot labāko metodi. Peni var gan padarīt garāku, gan panākt prāvāku tā apmēru.

Ķersimies lietai pie ragiem. Šis produkts ir viens no visizplatītākajiem visā internetā, bet, kādēļ Jūs vēl to nezināt? Šis TITAN-GEL produkts, pirms pavisam neilga laika bija PREMIUM  klases gels, kura cena bija pārmērīgi uzstūķēta, taču laiki mainās un dēl pieprasījuma, piedāvājums, protams kļūst lētāks.

Es atradu šo pašcieņu palielinošo gelu pavisam nejauši. Vispār jau, mans izmērs ir diezgan normāls, viduvējs – 15 cm. Tas, protams, nav nekas superizcils, bet ja skuķi neuzdod liekus jautājumus par manu izmēru, kāpēc gan lai man par to uztraukties? Bet vienalga man bija gana problēmu gultā. Erekcija gan kopumā bija OK, diezgan stabila (bet ne tik dzelžaina kā tagad), bet es beidzu burtiski minūtes laikā, meitene pat nepaspētu neko sajust. Tāpēc es nolēmu izmēģināt. Bez tam, kādi 2-3 papildus centimetri nekad nenāks par ļaunu, vai nē? ; )

pasūtīt var jau šodienNu, lūk, es pasūtīju šo līdzekli un pēc dažām dienām es saņēmu sūtījumu kurā bija manis pasūtītais gels. Brīdī, kad es samaksāju par to (tā cena nebija liels trieciens pa manu budžetu), es cerēju, ka tas nesīs man kāroto rezultātu. Tā nu, līdz ar to dienu, es sāku pielietot to.

Būšu ar jums godīgs, vispirms es ne gluži ticēju, ka tik ātri rezultāti būtu iespējami kā tas tika apgalvots reklāmā tajā mājas lapā. Bet divas dienas vēlāk sapratu, ka man nebija taisnība…

Sekojot ekspertu ieteikumiem, es sajutu, ka manī notiek kādas izmaiņas. Pēc tam, kad 5 dienu laikā lietoju Titan Gel, biju nolēmis izmērīt savu dzimumlocekli. Es naivi cerēju, ka mans penis izaugs kaut par vienu nieka puscentimetru… Bet kad es nolasīju mērījumu rezultātus, es burtiski sastingu no izbrīna… Mans penis izauga par 3,5 cm!!! Tikai 5 dienu laikā! Es bez maz vai lēkāju no prieka… Es biju tik sajūsminās un nevarēju norimties vēl vairākas dienas.

Protams, es turpināju izmantot gelu, būdams pārliecināts, ka vēl nebiju sasniedzis savu maksimālu limitu! Titan Gel pagarināja laiku, kuru pavadu gultā un tas padara manu erekciju tik ilgu, ka meitenes jau pašas lūdz, lai es izbeigtu ? Ar savu atjaunoto draudziņu es pamanījos samīlēt nu jau trīs skuķus un katra no tām uzskatīja par savu pienākumu pateikt man kādu komplimentu par manu jauno draudziņu. ? Vienīgais, par ko atliek nožēlot, ka atstāju viņām savu telefona numuru un viņas turpina zvanīt man atkal un atkal. Bet es gribu kaut ko jaunu…

Kā jūs varat nojaust, es ne vienu sekundi nenožēloju par to, ka nopirku Titan Gel . Man ļoti patīk, ka efekts iestājas praktiski vienā brīdī. Mani neuztrauc, cik tas patiesībā maksā, kamēr efekts no tā ir acīmredzams un tikai turpinās. Esmu pārliecināts, ka tas tā būs un es zinu, ka nekad netērētu naudu dažādām nestrādājošām muļķībām, tāpēc visas šīs naudas sevi sen ir atpirkušas… Es iesaku to visiem, bet īpaši tiem, kam bikses nesēž pietiekami plati bez vēl kādiem 2-3 cm zem jostas. Galu galā, pāris lieku centimetru nekad un nevienam netraucēs. Ticiet man – uz manis paša pieredzes;)

Tiem, kuri vēlas zināt, es pasūtīju gelu Titan šeit un cena ir līdzīga tai, kuru es samaksātu par 2 biļetēm kino. Jūs paši, visbeidzot, ir tiesīgi nolemt, kas Jums ir īss, bet kas ir garš. Domāju, ka ar šo triku vajag padalīties ar citiem. Tas ir pilnībā tā vērts un atpērkas par 100%

PS: ja nu kas, uz sūtījums neviens neraksta, kas tur ir iekšā, piegāde notiek pilnīgi konfidenciāli.

Tiem, kas vēlas pasūtīt Titan gēlu, spiežat ŠEIT

loading...