Lielākā Daļa Sieviešu Apgalvo, Ka Viņām Nepieciešams Vīrietis Ar Vismaz 18 Centimetru Garu Draudziņu! Ko Atbild Speciālists?

Nesenā pētījumā, kurš tika veikts Baltijas starpu vidū, tika aptaujātas 200 sievietes no katras valsts, respektīvi 200 sievietes bija no Igaunijas, Lietuvas un Latvijas. Sieviešu vecums aptaujā bija sākot no 18 – 50 gadiem.

Aptuveni 70% sieviešu anonīmajā aptaujā atbildēja, ka viņām nepieciešams vīrietis, kuram ir vismaz 18 centimetru garš draudziņš, aptuveni 22% aptaujāto sieviešu atbildēja ka viņām nepieciešams vīrietis, kuram ir ne īsāks par 17 centimetriem un  8% aptaujāto sieviešu atzina, ka viņām ir labi arī ar 15 un 16 centimetriem.

Izrādās, ka ikvienai aptuveni katrai trešajai sievietei ir ļoti svarīgi zināt, cik garš un liels ir viņa vīrieša draudziņš, taču tas nebūt nav viss!

 Lieki piebilst, ka vīrieša mazā draudziņa izmērs spēlē ļoti īpašu un nozīmīgi lomu viņa pašnovērtējuma veidošanā un tālākā dzīves kvalitātes veidošanā. Mazs vīrieša draudziņš var likt vīrietim justies niecīgām un mazināt vīrišķības sajūtu. Tāpat, tas var likt atturēties vai pilnībā atteikties no dzimumsakariem ar sievietēm, vai pat trakākajā gadījumā doties uz sporta zāli, kur kopā jāpārģērbjas, kur nu vēl doties uz dušu!

Nav pat jāsaka, ka pasaulē ir veidotas tūkstošiem dažādas aptaujas, kurās atspoguļojas tas, ka sievietes vislielāko seksuālo baudījumu iegūst tieši no vīriešiem, kuri ir pārliecināti par sevi un sava locekļa izmēru, it īpaši ja tas ir liels un spēcīgs!

Lielākā daļa vīriešu uzdod sev jautājumu – Vai vajadzētu palielināt locekli?

Kad, kultūristam prasa, kāda īsti jēga audzēt muskuļus, viņš pasaka : “Es to daru, lai Justos labāk un būtu apmierināts ar savu izskatu.” Diemžēl jautājums par locekļa palielināšanu parasti nerodas tāpat vien, aiz tā parasti slēpjas problēmas. Izrādās, ka locekļa izmērs patiešām ir iemesls smagām pašapziņas un slimības izraisītām problēmām, kas rodas no psihes un garīgiem traucējumiem, tomēr ir iespēja to palielināt, izmantojot labāko metodi! Jebkuru locekli ir iespējams padarīt garāku, gan resnāku, ir tikai jāzina – kas jādara!

Pietiks runāt aplinkus! Runa iet par produktu, kurš pašlaik ir viens no visu laiku populārākajiem visā internetā.

Tas ir TITAN GĒLS – produkts, kurš pirms pavisam neilga laika bija PREMIUM klases gēls un tā cena bija nesamērīgi augsta un neadekvāta, taču laiks iet uz priekšu un dēļ pieprasījuma – piedāvājums kļūst krasi lētāks!

pasūtīt var jau šodien

Pats šo pašcieņas palielinošo gēlu uzgāju pavisam nejauši. Tiesa jāsaka, ka mans izmērs ir tāds viduvējs, 15 centimetri. Tiesa, tas nav nekas izcils, tomēr meitenes bieži vien redzot to, uzdod jautājumus par tā garumu, uz kuriem man ir neērti atbildēt. Brīžiem ar meiteni nespēju saņemties un loceklis vienkārši atteicās celties, sākās erekcijas problēmas, bet, kad viss bija kārtībā – es varēju aktu noturēt maksimāli četras līdz piecas minūtes, meitene vienkārši neko nejuta, tāpēc es vienkārši izlēmu šo gēlu izmēģināt.

Pie tam nodomāju, ka papildus 2 – 4 centimetri noteikti nenāks par ļaunu, jo tad jau mans draudziņš būs būs 17 – 19 centimetru garš. Tā, kā bija iespēja pasūtīt jau šodien, uzreiz šo līdzekli arī pasūtīju. Pēc četrām dienām saņēmu paciņu, kurā iekšā bija manis pasūtītais gēls. Paciņa bija kartona kastītē, bez nekādiem uzrakstiem, kas tas ir locekļa palielināšanai – tas viss bija anonīmi un neviens nevienā brīdī nezināja, ka es pasūtu sev locekļa palielināšanas smēri. Tā, kā cena nebija samērīgi liela, kā to var novērot citviet – kļuvu nedaudz šaubīgs, bet uzreiz sāku to lietot!

Negribu Jums melot, bet es tiešām neticēju, ka pirmie rezultāti var būt iespējami tik ātri – kā tas parasti tiek apgalvots produktu mājas lapās, tomēr pēc divu dienu lietošanas sāku sajust tajā atkal stiprību.

Paņēmu instrukciju un sekoju līdzi katram vārdam un sāku sajust, ka manā ķermenī notiek izmaiņas. Piektajā lietošanas dienā, es beidzot nolēmu izmērīt savu locekli, es tiešām naivi cerēju, ka mans knapais 15 centimetru loceklis būtu kļuvis garāks, kaut vai par puscentimetru… Bet, kad paņēmu mērlenti, es vienkārši sāku bļaut no sajūsmas. Mans loceklis bija garāks, par veseliem 3,5 centimetriem! Tikai 5 dienu laikā – tā pat nav nedēļa!! Varbūt dzīvē šis mazais skaitlis ir pavisam nenozīmīgs, bet mans loceklis bija garāks par veseliem 3,5 centimetriem. Es biju tik ļoti laimīgs, ka visi mani draugi pirmo nedēļu jautāja, kāpēc es katru dienu visu laiku smaidot un priecājoties.

Bez šaubām es gēlu turpināju lietot, jau būdams daudz pārliecinātāks par sevi, zināju, ka tas var būt – vēl garāks, vēl resnāks un vēl cietāks. Mani priecēja fakts, ka mana draudzene uzzinot rezultātus pati metās virsū, arī gultā pavadītais laiks bija daudz ilgāks, pie tam es varēju beigt tikai pēc 20 minūtēm aktīvas darbības un tas bija tikai sākums! Drīz vien viņas labākā draudzene acīmredzami sita man kanti, jo draudzene visticamāk bija izpļāpājusies, cik liels ir mans loceklis. Viņa man pat sāka zvanīt un piedāvāja iet uz randiņiem un darīt citas nerātnas lietas, iedomājaties – tas viss dēļ tā, ka uzzināja, ka man ir liels loceklis!

Kā jau varat nojaust, es ne vienu mirkli nenožēloju, ka esmu nopircis Titan Gēlu. Pats labākais ir šajā visā, ka pirmie rezultāti bija redzami jau pirmajā nedēļas laikā. Mani pat neuztrauca tas, cik es par to samaksāju, jo tādam produktam, būtu jāmaksā daudz, daudz vairāk – zinot to, cik patiesībā lielu efektu tas dod. Esmu pārliecināts, ka tā tas šajā dzīvē ir un nekad personīgi netērētu naudu dažādām nestrādājošām muļķībām, kur cilvēki sola efektu jau tajā pašā dien. Es iesaku to visiem, bet īpaši, tiem vīriešiem, kuri nejūt sevī lepnumu un pārliecību, ka spēj iegūt to sievieti, kuri tiešām viņi grib.

Jo papildus 2 – 4 centimetri, platums, cietība un izturība gultā ir tieši tas, kas mums visiem vajadzīgs – it īpaši mūsu skaistajām sievietēm, kuras Jums zvanīt atkal un atkal, lai tikai redzētu Jūs novelkam bikses.

Tiem, kuri vēlas zināt – Titan Gēlu pasūtīju šeit un cena ir līdzīga tai, kuru es samaksāju par vienu reizi ieejot veikalā vai aizejot uz iknedēļas kino seansu, summu pret rezultātu tiešām ir smieklīga, es brīnos kāpēc ražotāji par šo līdzekli neprasa vairākus simtus! Tad, nu beidzot Jūs esat tiesīgi lemt, kas ir īss, kas ir garš, bet skaidrs ir viens – lielākajai daļai sieviešu interesē vīriešu locekļi, kuri tiešām ir lieli un gari, pie tam uzskatu, ka arī Jums pēc lietošanas vajadzētu ar savu unikālo stāstu padalīties citiem! Tas tiešām ir tā vērts!

Un vēlreiz atgādinu, ka uz sūtījuma neviens neko neraksta, un piegādāšana notiek pilnībā konfidenciāli!

Ja vēlies pasūtīt TITAN GĒLU – SPIED ŠEIT!

loading...