Līgas Skromanes slepkavas pastāstījuši iepriekš nedzirdētas un šausminošas detaļas, kā tieši Līga tika nogalināta

Jau iepriekš ziņās pavīdēja informācija, ka tieši Līga Skromane savās pēdējās dzīves dienās bija ieradusies Keralas apgabalā, kopā ar savu vienīgo māsu Ilzi. Nolūkā lai varētu ārstēties no savas smagās depresijas ar tradicionālām metodēm, taču jaunā sieviete pazuda jau 14. Martā, ļoti īsu brīdi pēc tam, kad bija pametusi  ajūrvēdas centru galveno ēku.

Jāpiemin tas, ka abas divas māsas ir Latvijas pilsonis, kuras jau diezgan ilgu laiku dzīvojušas Īrijā. Taču pats satraucošākais ir tas, ka pēc visa notikušā Līgas māsa atklājusi, ka masa varēja tikt izglābta, ja vietējā policija būtu izdarījusi ātrāk savu darbu saistībā ar mistiski pazudušo Līgu.

Tikai pēc mēneša un divām nedēļām, tika sākti aizturētie pirmie aizdomās turamie, kuriem no konkrētā apgabala bijusi jau netīra pagātne un citi noziegumi, kas skaidri jau varēja parādīt vainīgos, taču kāpēc tas tika darīts tik vēlu?

Taču laiku atpakaļ beidzot tika uzzināta visa patiesība un vainīgajiem nācies atbildēt ko un kā viņi tieši esot darījuši, tas pārsteidzis pat policiju.

Šķir nākamo lapu un uzzini baiso patiesību

loading...