Mazā meitiņa pēkšņi sāka vemt asinis – Īsi pēc tam ārsti atklāja īstākās šausmas, sargiet Savus bērnus!

Ja Jums ir bērns, tad noteikti ziniet par to, ka bērna saslimšana bērnu vecākos rada milzu bailes it īpaši tad, ja bērniņam gadījušās milzīgas problēmas. Šoreiz stāsts ir par Oklahomā dzīvojošu pāri, kuram diemžēl nomira meitiņa, tikai brīdi pēc tam, kad viņa tika nogādāta slimnīcā.

Viņa vienkārši ne no kā kļuva zila! Sāka ļoti stipri klepot un vemt ārā asinis. Ārsti viņai veica rentgenu, pēc kuras atklājās, kāds bija nabaga meitenītes nāves iemesls. Viņai bija tikai divi gadiņi.

Iesākumā tas viss izskatījās vienkārši pēc parastas saaukstēšanās! Viņai nemitīgi paaugstinājās ķermeņa temperatūra, taču vecāki nespēja iedomāties, ka tas varētu aiziet tik tālu, ka meitene paliks zila un sāks vemt asinis. Vecāki nekavējoties izsauca ātro palīdzību, kad meitu nogādāja uz slimnīcu. Rentgenā atklājās, ka mazā meitiņa bija norijusi tabletei līdzīgās baterijas.

Tiklīdz tas tika uzzināts, viņu aizveda uz slimnīcu, kur viņa tika momentā operāta, taču tad notika negaidītais, ko nebija gaidījuši pat ārsti!

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...