Šī meitene tika atrasta pilnībā sasalusi, tātad mirusi, bet tad notika neticamais

1111111111111111  Slimnīcā neviens nespēja noticēt tam, kas bija noticis. Viens no galvenajiem ārstiem teica, ka viņas ķermenis bija tik ļoti sasaldēts, ka nebija iespējam atrast vēnu, lai pārliecinātos vai viņai vispār ir dzīvības impulss. Viņai tika dots skābeklis un viņa tika sildīta ar ļoti augstu temperatūru.

Pagāja vairākas stundas, un izrādījās, ka viņa patiesībā ir dzīva. Doktors Georgs Santers nespēja izskaidrot, kāpēc viņa ir dzīva, burtiski tas ir brīnums, cita izskaidrojuma šeit nav! Es domāju, ka viņa bija mirusi, bet tad izdevās vienmērīgi atdzesēt ķermeni un parādījās pirmās dzīvības pazīmes, tai skaitā sāka pulsēt sirds.

Jean_hilliard2 Slimnīcas ārsti uzskatīja, ka viņas izdzīvošana bija saistīta ar viņas ķermeņa zemo temperatūru,  bet pēc mūsdienīgās ārsta prakses, ja kāda ķermeņa daļa atdziest pārmērīgi ātri un netiek apasiņota, tā vairs nav spējīga sevī cirkulēt asinis, tādējādi tikt amputēta.

Viņas māte Eriksone lūdzās cerību ķēdē lai Džīna izveseļotos. Drīz vien, simtiem un pat tūkstošiem cilvēki lūdzās par viņas atveseļošanos. Pēc šīs lūgšanas ķēdes, drīz vien Džīnas pēdas sāka atgūt savu dabisko krāsu, nevis kļuva tumšākas, pretēji tam, ko Doktors Santers bija gaidījis.

Vēlāk tajā pašā dienā notika brīnums. Džīnas rokas drīzumā sāka atkust. Pēc trijām dienām viņa varēja pārvietoties pašas kājām, jau pēc 49 dienām viņa bija pilnībā atguvusies un tika izrakstīta no slimnīcas, kā pilnībā veselīga sieviete.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos video!

loading...