15 padomi, kas ļaus Tev uzlabot karjeru

Ja tu gribi sasniegt kaut ko vairāk savā karjerā un dzīvē, tad ir jāsāk ar mazām un neatliekamām lietām, kas var uzlabot tavu esošo situāciju.

Success-Arrows-Up-Photo

Un ja tu tagad sēdi pie galda un domā vai vari kaut kādā veidā sākt labāku dzīvi, tad sāc ar šiem piecpadsmit padomiem, kurus vari sākt izmantot nekavējoties.

 1. Uztaisi sarakstu ar lietām ko izdarīji šodien, šonedēļ un šomēness, jo tā tu labāk spēsi sevi organizēt darbam (uzreiz aizpildi visu sarakstu)
 2. Aizsūti “paldies” vēstuli tiem cilvēkiem, kas tev pēdējā laikā ir palīdzējuši karjeras jautājumā. Tava draudzīgā izturēšanās un laipnība šobrīd varbūt neko nedos, bet tai noteikti būs labas sekas nākotnē.
 3. Attīsti savas spējas rakstīt.
 4. Izveido sev pirmklasīgas business cards bez kaut kādām citu firmu reklāmām, jo tad saņēmējiem radīses labs iespaids un tu iegūsi labas iespējas bīdīt savu biznesu uz augšu.
 5. Aizsūti savu e-mail paziņām, jo atgādinājums par sevi varētu rast jaunas iespējas un uzlabot attiecības
 6. Ja esi stabilā darbavietā tad iesaki labus risinājumus problēmām, jo tad boss tevi augstu novērtēs un dabūsi arī paaugstinājumu.
 7. Ņem telefonu un zvani. Uzzini, kas ar tavu uzņēmumu notiek kopumā, kās tevi gaida, lai vieglāk pēctam būtu strādāt.
 8. Mācies svešvalodas, attīsti sevi. Tas nav pārāk grūti izdarāms, ja sāk mācīties ar kaut kādām pazīstamām lietām, piemēram grāmatu “Harijs Poters”. Svešvalodas vienmēr kaut kur noderēs.
 9. Veido sevi pievilcīgāku. Kaut vai tikai ar elementāro higēnu. Vienmēr ir patīkami satikties ar cilvēkiem, kas prot sevi kopt.
 10. Mēģini ļoti labi sastādīt kopsavilkumus , jo tad ir vieglāk izdarīt secinājumus un atrast jaunas idejas.
 11. Lasi un meklē informāciju, kas ir galvenokārt par un ap tavu darbu, jo, piemēram, lasot par Parisu Hiltoni tu savu dzīvi un karjeru neuzlabosi.
 12. Sagatavo kādus papildus komentārus, ko piebilst nākamājā sanāksmē. Uzzini par ko sanāksmē tiks runāts un sagatavojies, jo nekad nav slikti mazliet paspīdēt.
 13. Mācies runāt publikas priekšā. Varbūt liekas, ka to varētu būt grūti sākt darīt tagad, bet tā nav. Atrodi un noklausies internetā vairāku populāru cilvēku publiskās runas, un mēģini atkārtot viņu tekstus, un sāc mācīties pareizi runāt.
 14. Sakārto savu darba vietu, jo tad būs vieglāk strādāt, atrast visus nepieciešamos dokumentus un vienkārši nosēdēt pie galda.
 15. Noskaidro kādu mērķi gribi sasniegt piecu gadu laikā un izveido plānu kā tur nokļūt. Ziedo mazliet laika, lai izpētītu ko mērķa sasniegšana prasīs, un tad arī sāc darīt tās lietas, kuras ir iespējams izdarīt uzreiz.
loading...