Beidzot Arī Varikozes Vēnas Ir Iespējams Izārstēt! Vairs Nekādu Mocību!

Sveiki visiem! Neskatoties uz visām grūtībām, es beidzot tiku vaļā no vēnu varikozes. Es to visu izdarīju mājas apstākļos, un tas viss man prasīja aptuveni 10 – 12 dienas. Agrāk regulāri apmeklēju dažādus ārstus, tači visi man ieteica smēres un līdzekļus, kuri man nepalīdzēja!

Pavisam nesen devos pie sievietes, kura man ieteica izmēģināt tautas medicīnas metodes, tai skaitā uzturā lietot bērzu dzinumus, tālāk sekoja meditācijas, lai uzlabotu asinis cirkulāciju un dažādas kompreses, taču nekas nemainījās! Nekas no tā visa nemainījās!

Tā, kā man pašai ir tikai 22 gadi, devos pie ārstiem, kuri man visu laiku teica, Tev jālieto šīs zāles, Tev jālieto šittā smērīte. Visas bija ļoti dārgas, tāpēc domāju, ka varbūt tiešām palīdzēs, pēc divu mēnešu lietošanas, man joprojām uz vienas kājas bija milzu varikoza vēna – es baidījos vilkt svārkus, jo visi to redzēs!

Sāku pētīt dažādu valst blogus, un man acīs ietrāpijās kāds raksts, kura autors ir izbījis flebologs no Ņujorkas. Viņa raksta virsraksts bija šāds : Vēnu varikozes ārstēšanas neefektvivāte ir izraisīta tādēļ, ka tradicionālās medicīnas līdzekļi nespēj novērst pašas slimības rašanās iemeslus. Raksta beigās, autors atsaucās uz jaunu pretvarikozes krēmu – Varikosette, kuram ir ļoti augsts pozitīvo rezultātu iznākumu procents. Es vairākas dienas meklēju informāciju par to, kādā veidā iespējams viņu iegādāties, līdz beidzot man izdevās atrast interneta veikalu, kurā viņu iespējams iegādāties, LINKS UZ ADRESI – SPIED ŠEIT

Sākumā domāju, ka tas ir kārtējais produkts, kurš tikai aizmālē man acis, tomēr es meklēju atsauksmes un izrādījās, ka uz šo produktu pozitīvi atsaucās pat vairāki pazīstami cilvēki sabiedrībā. Tā, kā cena bija daudz zemāka, par manām zālēm, kuras lika pirkt ārsts, es momentā to pasūtīju un aptuveni pēc pēc nedēļas pie durvīm klauvēja kurjers, kurš rokās iedeva paciņu.  Ātri atplēsu vaļā, izlasīju instrukciju un sāku tā lietošanu.

Visu darīju, kā teikts instrukcijā, pēc aptuveni 5 dienām sāka mazināties varikozā vēna un 10 dienā tā pilnībā vairs nebija redzama. Es, protams to drošības pēc smērēju vēl nākamo nedēļu, bet tā bija izgaisusi!! Es neticēju savām acīm, tik daudz ieguldīta darba, tik daudz apmeklēti ārsti un iztērēta nauda, bet beigu beigās, mani izārstē produkts, kuru atradu kādā blogā un kurš maksāju uz pusi lētāk, nekā mana ārsta izrakstītās zāles! Es tiešām iesaka, ikvienam cilvēkam, kurš vēlas atbrīvoties no varikozām vēnām – pamēģiniet, Jūs būsiet pārsteigts par rezultātu!

Vēlies iegādāties? Dodies uz oficiālo Latvijas pārstāvniecības mājas lapu – SPIED ŠEIT!

loading...