Resnākais kaķis ASV

Vidējais mājas kaķis parasti sver no 4- 6 kilogramiem. Tad, salīdzinot ar šiem skaitļiem, Sprinkles ir kaķveidīgs mamuts, kurš ir iedzīvojies aptaukošanā, sverot 14 kg. Kaķim ir noteikta diēta, viņš uzturas aprūpes mājā un ar viņu strādā diētas ārsts, kurš ir arī kaķa treneris. Tas viss tiek darīts tādēļ, jo aptaukošanās apdraud kaķa dzīvību.

“Kad pirmo reizi viņš pie mums nonāca, tad viņš nevarēja pastaigāt un viņš vēl joprojām nav spējīgs velties,” stāsta Sprinkles aprūpētāja.

Big cat1

Vetārste, kurai ir 40 gadu darba pieredze, nekad savā dzīvē nav redzējusi šāda izmēra kaķi.

Kaķītis tika atrasts uz ielas un aizvests uz dzīvnieku patversmi, kur tālāk to nogādāja uz ārstniecības iestādi. Sprinkles piedzīvo tipiskās veselības problēmas, kādas parasti piedzīvo aptaukojošies cilvēki- vājas locītavas, sirdsdarbības traucējumi un elementārs mobilitātes trūkums.

Spriežot pēc tā, ka kaķis neizrāda īpašu uzmanību un sajūsmu par kaķu barību, visticamāk viņš ir ticis barots ar cilvēkiem paredzētu pārtiku.

Vecākām sievietēm, kuras ir brīvprātīgās rodas problēmas ar kaķa pārvietošanu, jo reizēm nākas izmantot suņu pārnēsājamo būri, kuru nākas palūgt pārvietot vīriešu kārtas kaimiņiem.

big cat2

 

loading...