6 lielākie sporta krāpnieki

6-lielakie-sporta-1Rosie Ruiz

Ir svarīgi skrienot maratonu, tikt līderu barā, ja tu interesējies par uzvaru, taču viņai nesanāca un viņa mērķtiecība bija tik ļoti liela, ka viņa aizskrēja līdz tuvākajam metro, aizbrauca līdz finišam, ieskrēja pūlī un izrāva uzvaru, kas protams bija īslaicīga un viņu diskvalificēja.

6-lielakie-sporta-2Chicago White Sox

1919. gada beisbola fināls. Komanda White Sox izdomāja ļoti oriģinālu veidu, ka viņi uzlika totalizātorā uz to, ka viņi zaudēs, tā nu arī viņi spēlēja, cik vien slikti varēja un protams arī zaudēja. Cerams, ka tā nauda bija tā vērta, jo viņiem visiem iedeva mūža diskvalifikāciju.

6-lielakie-sporta-3Dora Ratjen

Viņa bija augstlēcēja, 1936. gadā viņš tika iekļauta olimpiskijās spēlēs, taču vēlāk pēc pārbaudēm tika atklāts, ka šī sieviete ir vīrietis. Šajā gadā Vācija sūtīja daudzus vīriešus uz sieviešu disciplīnām, bet tas īsti nav pierādīts.

6-lielakie-sporta-4Panama Lewis bija treneris Lewisam Resto. Tā jau bokss ir nežēlīgs sporta veids, ar saviem stiprajiem sitieniem pa seju. Viņš izmantoja ļoti labu veidu, lai šmauktos, izņēma vairākus polsterējumus no cimdiem, kā rezultātā, sitieni spēks iegūst vēl lielāku jaudu. 6-lielakie-sporta-5Stella Walsh

Kā bērns, Stellas ģimene emigrē uz Ameriku no Polijas. Kā viņa auga viņa iemācījās mīlēt sportu, un galu galā ieguva vietas uz amerikāņu olimpisko komandu vidusskolā. Taču Amerikā viņa ieguva sliktu slavu un devās atpakaļ uz Poliju. 1932. gadā, viņa izcīna pirmo zelta medaļu. Savā dzīves laikā, viņa 18 reizes laboja pasaules rekordu 100m skriešanā. Pec viņas nāves, tika veikta autopsija un izrādījās, ka arī viņa ir vīrietis.

6-lielakie-sporta-6Daiļslidošanas žūrijas skandāls. Krievi līdz 2002. gadam tika vērtēti kā galvenie šajā disciplinā, jo vienmēr izcīnīja zelta medaļas, taču 2002. gadā viņi nostartēja tik ļoti slikti, salīdzinājumā ar Kanādas izlasi un skandāls sākās. Ķīnas, Polijas, Ukrainas, Francijas un Krievijas tiesneši deva tik ļoti labas atzīmes krieviem. Izrādās, ka Francijas tiesneši ir pavēlējuši visiem balsot par krieviju, neskatoties uz iznākumu. Tomēr vēlāk medaļa tika piešķirta Kanādai.

loading...