Olga Kambala pavisam pēkšņi nāk klajā ar Pilnīgi negaidītu paziņojumu visiem! “Man Nervi vairs netur!”

Pavisam noteikti lielākā daļa jau zina slaveno video, kur Olga Kambala ļoti skaidri izsakās par Dobeli kā čuhņas vietu. Daudzi par to pasmējās, taču bija arī tādi, kas uz Olgu par to visu pamatīgi apvainojās. Jūs droši vien arī būtu ļoti dusmīgs, ja nāktu no Dobeles un par Jūsu dzīvesvietu tā izteiktos. Varbūt kāds arī pasmējās, taču tas viss aizgāja pārāk nesamērīgi tālu un tas itin nemaz nav labi! Neskatoties uz visu notikušo Olga ir nākusi klajā ar paziņojumu un pieminējusi vairākas svarīgas lietas, kas viņu iepriekš paspēja aizvainot un arī pamatīgi nokaitināt. 

Pie tam pēc vairāk nekā skandalozā video fragmenta, kur Olga nosauca Dobeli par cuhņu, viss internets vienkārši sagrozījās. Vieni tikai brīnījās, bet citi paspēja paņemt šo konkrēto frāzi un vēl pārvērst par mārketinga triku. Taču tieši šajā situācijā viss aizgāja ļoti par tālu un Olga ir nākusi klajā ar pavisam jaunu paziņojumu, kurā atklāj vairākas nepatīkamas lietas. Tāpat viņa atklāj un sniedz atbildes par notikušo, kā arī vēl citas detaļas, kuras iepriekš nebija zināmas.

Konkrētajā situācijā zināmajā šovā “Slavenības Bez Filtra” kopējā tipa ietvaros Olga jau apmeklēja Dobeli, kur viņus bija uzaicinājis pats Dobeles Dzirnavnieks. Taču kā atzīst pati Olgas, tas viss ir kritni sarežģītāk nekā varētu domāt un tas var radīt lielas problēmas daudziem. Viņa pati video uzņemtajā stāsta : “Man nervi vairs netur, man arī sāp.” Taču arī šajā gadījumā atbildi parādā nepaliek Kaspars Kambala.

Ja vēl iepriekš situāciju varēja izskaidrot mierīgi, tad šoreiz viss ir krietni savādāk. Šoreiz arī Olgas vīrs – Kaspars izteicies, ka Olgas nelabvēļiem vienkārši sados pa muti, ja runās ko sliktu par viņu, jo tas nav pareizi, ka šādi pašlaik notiek. Protams, ka tas viss iepriekš bija domāts, kā joks, taču viss ir aizgājis ļoti par tālu, ko stāsta arī pati Olga.

Bet kā izrādās, tad ne visiem tas visiem tas ir smieklīgi un daudzi joprojām to uztver ļoti personīgi. Sīkāk gan pašas Olgas video, kur viņa stāsta visu sasāpējušos situāciju :

Lūk arī Olgas personīgais video :

loading...