Pavisam Sliktas ziņas no slavenās Olgas Kambalas dzīves! Šoreiz viņa ir pieņēmusi ļoti smagu lēmumu

Iespējams, daudzi nemaz nezina, ka Olga Kambala iepriekš bija precējusies 16 gadus, kas ir patiešām milzīgi ilgsilgs laiks! Viņa ir trīs meitu māte, un kādam arī tas arī noteikti ir daudz.  Šobrīd pašai vecākajai meitai jau ir 16 gadi. Kā stāstīja Olga, pirms iepazīšanās ar Kasparu viņai bijis interesants pielūdzējs – bokseris. Tomēr tur īsti nekas tā arī nenotika un tas viss bija tāda tukša laika izšķērdēšana. Kādu dienu viņa devās uz LNK Boxing Instagram lapu, lai pārbaudītu bokserus, un viņa ieraudzīja Kasparu. “Ak, tas ir tas pats vīrietis. Es devos uz viņa profilu un ielaikoju viņa dažas bildes. Pēkšņi naktī viņš man uzrakstīja: “Es nevaru nepamanīt, ka Tu man uzspiedi astoņus laikus. “

Olga un Kaspars iepazinās lēnām un pamazām. Šobrīd viņi ir viens no slavenākajiem pāriem, kam sekot līdzi televīzijā. Protams, daudziem šķiet, ka varbūt ne viss ir tik pieņemami, kā šķiet, taču viņi dalās savā privātajā dzīvē ar lielāko daļu sabiedrības. Viņiem ir arī savi lielie kritumi, bet arī kāpumi. Taču šoreiz viss ir pavisam savādāk. Tiek ziņots, ka tieši Kambalu pāris naktī ar luksusa automašīnu braukājās pa Rīgu, līdz viņi sastrīdējušies un viens otru pamatīgi apvainojuši. Tomēr viss tikai ar to sākās.

Olga sāka trakot uz Kasparu par to, ka vīrs nav apmierināts ar viņas plāniem. Viņa vēlējās nofotografēt transportlīdzekļa priekšrocības un izveidot dažus īsos storijus, lai parādītu tā jaukās iespējas. Olgas motivācija tam bija viņas vēlme vienkārši piebraukt, lai demonstrētu mašīnu. Kaspara un Olgas nesaskaņas ātri saasinājās pēc tam, kad Kaspars nepareizi interpretēja viņas piezīmi par visu notiekošo situāciju. Auto kādam kaut ko parāda vai iepriecina. Man nav atbildes uz to, jo Kaspars bija neizpratnē.

Kaspars uzskata, ka ikdienas dzīves ikdienišķie mašīnu momentu nav daudz emociju vērti. Viņa uzskati neatšķiras no šīs normas; viņam vienkārši ir neitrāls skatījums uz lielāko daļu notikumu. Olga nepiekrita Kasparam, apgalvojot, ka viņam vajadzēja dejot un uzmundrināt par viņu. Kaspars paziņoja: “Mani šobrīd neinteresē dejas. Mašīnas mašīnas mūzika un kustība ir forša, bet man tas nav vajadzīgs.”

Visi, kas iesaistīti šajā notikumā ir sarūgtināti. Galu galā tas tiek gaidīts no visiem. Drīz Olga ar lielu paziņojumu parādīja, cik slavena viņa ir. Tomēr pats svarīgākais ir tas, ka Olga Kambala ir nākusi klajā ar ļoti smagu lēmumu. Olgai Pēc Dobeles Dzirnavnieka skandāla viņa paudusi, ka grasās veikt lielas un smagas pārmaiņās savā dzīvē. Šis akts viņai ir ārkārtīgi sāpīgs, un viņa drīzumā plāno ieviest šīs izmaiņas. Tomēr ko par to visu domās Kaspars?

loading...