Medijos nonākušas Pavisam sliktas ziņas slavenās dziedātājas Laimas Vaikules dzīvē

Laima Vaikule dzimusi 1954. gada 31. martā Cēsīs. Viņa ir latviešu dziedātāja, aktrise un dejotāja, filmējusies vairākās populārās un labi zināmās filmās. Lielākoties tās ir vispopulārākais Krievijā un bijušajās padomju republikās. Bez Laimas ģimenē aug divas meitas un viens dēls. Trīs gadu vecumā viņa ar ģimeni pārcēlās uz Rīgu. Divpadsmit gadu vecumā viņa sāka koncertēt ar Latvijas Radio un televīzijas orķestri, kas bija viņas sākotnējais lielākais trumpis esošajai dzīvei. 

Pēc pamatskolas Vaikule mācījās medicīnas skolā, strādājot ātrās palīdzības mašīnā. 1979. gadā sāka uzstāties Jūras pērles varietē restorānā Jūrmala. Topošās popzvaigznes dziedāšanas talants tika atklāts jau tiešām ļoti agri. 12 gadu vecumā Laima Vaikule saņēma pirmo diplomu Jauno dziedātāju konkursā Rīgā. No šī brīža talantīgā meitene kļuva par džeza orķestra solisti. Dažus gadus vēlāk viņa ieguva sacensību balvu republikāņu līmenī, kas bija ļoti milzīgs sasniegums. Interesanti, ka jaunās dziedātājas pirmā iepazīšanās ar meistaru Raimondu Paulu neizraisīja radošo sadarbību: neskatoties uz komponista labvēlīgo uzņemšanu, Laima kopā ar savu muzikālo komandu apceļoja Kaukāzu.

Lai arī agrāk Laima bieži devās uz Krieviju, lai piedalītos dažādās aktivitātēs, šobrīd dzīve ir krasi mainījusies, un par Laimu arvien parādās jaunas ziņas… Un šajā ziņā, ne tās labākās. Krievu estrādes dziedātāja Alla Pugačova un viņas draudzene Laima Vaikule kopš pirmās dienas atbalstīja Ukrainu, nosodot asinskāro karu. Kā vēsta unian.net, Vaikule Krievijas aprindās ir izkritusi no labvēlības. Krievijā tiek vajāts ikviens, kurš domā savādāk nekā Putins – un šoreiz ar to smagi saskārusies ir arī Laima Vikule.

Propagandists rakstīja, ka Laima “gadu gaitā bija kļuvusi par Pugačovas sekotāju un turpināja viņai piekrist katrā intervijā.” Turklāt propagandistu medijus pārpludināja virsraksti par Vaikules straujo veselības pasliktināšanos un pat ziņām, ka viņa guļot slimnīcā, nezinot savu tālāko likteni.

Publicisti saka, ka mākslinieces popularitāte līdz šim ir pilnībā saistīta ar viņas draudzību ar Allu Pugačovu un tā esot visa kopuma sakne, kas pašlaik viņu un Pugačovu turpina gremdēt arvien dziļāk un tas visu padara tikai skumjāk: “Tā ir Laima Vaikule. Iemesls, kāpēc Pugačovai joprojām ir miljoniem sekotāju, ir tas, ka Pugačova nav atdalīta no viņas.”

Atgādinām, ka Laimas Vaikules karjeras pazīme bija dziesma “Vernisāža”, kas ierakstīta kopā ar Valēriju Ļeontjevu. Nākamais hīts bija kompozīcija “Not Evening”. Laima Vaikule ieraksta albumus, kļūst par aktīvu dalībnieci dažādos TV projektos (“Vecās dziesmas par galveno 3”, “Modes šovs” u.c.). Dziedātāja žūrijas sastāvā uzaicināta piedalīties konkursos “Tautas mākslinieks” un labi zināmais “Jaunais Vilnis”.

loading...