Linda Mūrniece ļoti pēkšņi nāk klajā ar paziņojumu visai Latvijai un atklāj ko ļoti nepatīkamu par Olgu Kambalu

Vairums noteikti jau zina, kas notika pirms visa lielā Olgas Kambalas Čuhņas skandāla, sākot ar Dobeles Dzirnavnieku un beidzot ar skaidrošanos pa visiem Latvijas medijiem un sociālajiem tīkliem.  Protams, daudzi cilvēki to visu uztvēra kā joku, taču tikpat lielam cilvēku skaitam tas bija apvainojums. Īpaši tiem, kas ir dobelnieki vai tur dzimuši vai arī dzīvo kāds radinieks. Kurš būtu priecīgs, ja jūsu vietu sauktu par Čuhnu? Taču neilgi pēc šī skandāla par Olgu uzpeldēja daudzas lietas, un slavenā Linda Mūrniece šajā sakarā neklusēja un pateica, ko iepriekš noklusētu.

Tieši viņa vēlējās visai Latvijai parādīt kaut ko, ko iepriekš nekur tā īsti nemaz nebija teikusi par Olgu, jo it kā jau nebija tādas vajadzības, bet šoreiz viss izvērtās krietni savādāk.  Protams, arī pati Olga nebija bez vainas. Viss sākās ar to, ka viņa nejauši nosauca Dobeli par čuhnu, un no turienes sāka strauji slīdēt uz priekšu, paši ļoti labi to atceraties. Šajā sakarā bijusī ministre un uzņēmēja Linda Mūrniece sociālajā tīklā Facebook dalījās pieredzē ar Olgu, kopš viņa saņēma ziņu no (Dobeles Dzirnavnieks), viss sākās viņai aiz muguras.

Viss sākās, kad cilvēki Facebook ieraksta komentāros sāka publicēt savas domas par Olgu un viņas rīcību. Linda arī pamanīja, ka cilvēki ļoti aktīvi raksta pieredzi saistībā ar Olgu. Viņa sāka lasīt komentārus un drīz nolēma, ka viņai vajadzētu arī pastāstīt daļu no sava stāsta. Tā nu Mūrniece beidzot atklāja savu personīgo pieredzi, un tas nemaz nebija patīkami. Izrādījās, ka Olga Kambala bija sabojājusi Lindai ļoti svarīgu un nozīmīgu notikumu!

“Viņa pilnībā sabojāja manu un visu tuvāko draugu darbu, kuriem rūpēja viesnīcas karoga noņemšana. Tas priekš mums bija ļoti ilgi plānots un gaidīts notikums.” Mūrniece stāstīja: “Viss pasākums maksāja lielu naudu un ilgi tika plānots, taču, neskatoties uz to, tas tika sabojāts. Pēc tam draugi pat vairs negāja atpakaļ uz zāli, jo negribēja būt kameras priekšā. Taču pašai Olgai, izņemot kameras, viņai nekas cits nav vajadzīgs, tas viss ir paredzēts viņu tam šovam.

Viņa atbildēja uz kādu citu komentāru, norādot: “Es jau ilgu laiku maksāju par šo silikona cilvēku. Vīrusa uzliesmojuma laikā viņiem nācās palikt viesnīcā, kāda sagadīšanās vai ne? Es saņēmu gadiem vecas smirdīgas smaržas kā dāvanu.” Viņi šo vietu izmantoja filmēšanai visu laiku. Viņi bija prezidenta numuriņā un tas bija piecūkots, pēc tam man tas pašai viss bija jātīra, taču Kaspars neesot tik nekārtīgs, atzīstot Mūrniece.

loading...