“Swedbank” steidzami nāk klajā ar paziņojumu, kas ietekmēs pilnīgi ikvienu cilvēku!

Esošā situācija nav patīkama pilnīgi nevienam un jāņem vērā, ka šāda situācija var turpināties vēl gana ilgi un atliek tikai cerēt, kad tad viss vienreiz beigsies. Ar ļoti svarīgu paziņojumu nākusi klajā Swedbank. Jau iepriekš tika paziņots, ka swedbank klātienē apkalpos tikai un vienīgi personas ar sertifikātiem. Tas ir ļoti svarīgi, jo pretējā gadījumā tiek riskēts ar citiem cilvēkiem, kuriem šis sertifikāts nemaz nav, tomēr tas nav vienīgais ar ko pašlaik ir jārēķinās.

“Swedbank” ļoti nopietni aicina klientus ņemt vērā visus valdības ieviestos ārkārtas situācijas pasākumus un noteikti izmantot iespēju saņemt bankas attālinātās konsultācijas. Filiāles un klātienes konsultācijas šobrīd notiks tikai un vienīgi ievērojot visus epidemioloģiski drošas vides augstākās prasības, tā informēja Swedbank mediju attiecību galvenais vadītājs Jānis Krops.

Savukārt visiem tiem klientiem, kuri vēl nemaz nav ieguvuši sertifikātu, banka pavisam noteikti piedāvā attālinātās apkalpošanas iespejas, izmantojot video konsultācijas, kā arī bankas virtuālo asistena palīdzību. Bez šīm divām iespējām vēl ir trešais variants, kas ir stranarta čata iespēja, kurā bieži vien tiek palīdzēts ar pašu galveno problēmu un viss vajadzīgais tiek atrisināts pavisam ātri un bez problēmām.

Tāpat Swedbank jau pavisam laicīgi atgādina to, ka no pandēmijas sākuma Swedbank filiāles strādā tikai un vienīgi pēc iepriekšējā apmeklējuma pieraksta. Arī šobrīd visiem tiem klientiem, kuri plāno apmeklēt bankas filiāli ir nepieciešams obligāts un iepriekšējs pieraksts. Swedbank filiālēs klientus apkalpos tikai un vienīgi tie darbinieki, kuri ir vakcinējušies jau izslimojuši esošo vīrusu.

Savukārt to iemeslu dēļ, ka ārkārtējā situācija ietekmē lielo tirdzniecības centru darbību nedēļas nogalēs un daļa bankomātu ir izvietoti šo tirdzniecības centru telpās, swedbank jau laikus aicina klientus ieplānot skaidras naudas nepieciešamību, izvēloties kādu no teju 370 pieejamajiem bankas automāties, lai bez problēmām varētu izdarīt visas sev vajadzīgās lietas. Esiet droši, noteikti ievērojiet visas vajadzīgās prasības, lai tas nāktu par labu ne tikai Jums, bet arī apkārtējiem un tieši kopā visi mēs to varēsim uzvarēt!

Avots

loading...