Ko Tavam skaistumam nodara alkohols?

Pārmērīga alkohola lietošanas rezultātā Tavs organisms atūdeņojas, tieši tāpēc, nākamajā rītā pēc trakās ballītes Tev ir izteikta vēlme uzņemt daudz šķidruma. Ja Tavam organismam pietrūkst ūdens, tas veicina ātrāku ādas novecošanos, grumbu veidošanos, regulāru nogurumu un sausu ādu. Ja alkoholiskie dzērieni tiek lietoti saprātīgos daudzumos, tas pat var nākt par labu. Tiesa, tas nenozīmē, ka Tev ir jāsak lietot grādīgie dzērieni katru dienu.

Tava āda un sarkanvīns

Lai lepotos ar starojošu un skaistu sejas ādu senās Grieķietes apvienoja vīna un zāļu ekstraktu vienā to izmantojot par sejas masku, savukārt sievietes Senajā Romā dodoties vannā mums ierasto putu vietā pievienoja sarkanvīnu, bet, piemēram, Francijā jau gadsimtiem iecienīta ir vīna terapija. Vīnogu pamatā ir polifenoli jeb viela, kas pasargā no tādām slimībām kā vēzis.

B grupas vitamīni un Alus

Būtisks B vitamīna trūkums organismā var sekmēt daudz ādas nepilnību, kā arī pasliktina acu, matu un ādas stāvokli. Šis vitamīns ļoti ietekmē Tavu gremošanas sistēmu, mazina iekaisumus, mazina piņņu iespējamību, āda izskatās dzīvāka. B vitamīns uzlabo vielmaiņu, palīdz brūču dzīšanas procesā kā arī novērš grumbu rašanos.

loading...