Gejiem draudzīgie luksafori Vīnē

Vīnē, par godu Eirovīzijas pasākumam, ir parūpējusies par pilsētas centra interesanto noformējumu uz kuru neskatoties tu vari apdraudēt gan savu, gan citu cilvēku dzīvību.

Vairāki duči luksoforu Vīnes pilsētas centrā ir pārveidoti, lai gaismās būtu redzami cilvēku pāri, nevis viens cilvēks, kuram īsti nebija dzimuma. Šis cilvēciņš ir aizvietots ar draudzīgiem, viena dzimuma pāriem.

A combination of photos shows gay-themed traffic lights in Vienna May 11, 2015. The traffic lights are intended to get the city into the mood for the annual Eurovision Song Contest, one of the world's most popular kitsch cultural events which this year is being hosted by the Austrian capital. Dozens of traffic lights in central Vienna have been programmed to show male or female gay couples with hearts - in red for stop and green for go - replacing the usual single, gender-neutral figure.  REUTERS/Heinz-Peter Bader  TPX IMAGES OF THE DAY   - RTX1CH5V

Šī kampaņa tika radīta, lai parādītu Vīni kā atvērtu pilsētu, kurā laipni gaidīts ir ikviens. Kampaņa ir kā “divu zaķu nošaušana ar vienu šāvienu”, jo ir palielinājusies drošība uz ielām. Tas ir, tāpēc ka cilvēki biežāk apstājas pie sarkanās gaismas un gaida iedegamies zaļo. Gājējiem gaidīšana ir kļuvusi interesantāka, tāpēc sarūk pārgalvju skaits, kuri vēlas ietaupīt pus minūti, skrienot pie sarkanās gaismas.

Eirovīzijā pagājušajā gadā uzvarēja Končita- bārdains transvestīts, kurš pārstāvēja Austriju. Eirovīzijas fināls notiks 23. maijā.

loading...