Dīvaini fakti

  1. Call of Duty

Kāds 46 gadus vecs vīrietis bija ļoti pacenties, lai atrastu 13 gadīgu puisīti. Viņš vēlējās tam atriebties par to, ka puisītis viņu bija nogalinājis pārāk daudzas reizes spēlē Call of Duty.

  1. Bezmiegs

Kāds ungāru vīrietis saņēma šāvienu pieres frontālajā daļā Pirmā Pasaules kara laikā, kas viņu nenogalināja, bet padarīja neiespējamu aizmigšanas procesu. Tā viņš nodzīvoja jauku, bezmiega dzīvi.

  1. Lil Wayne

Zinātnieki atklāja, ka cilvēki, kuri atzina repera, Lil Wayne, radīto mūziku, kā patīkamu, tie tika sasnieguši daudz zemākus eksāmenu rezultātus un bija slikts spriestspējas līmenis.

  1. Ādolfs

Ādolfs Hitler, 1939. gadā tika nominēts Nobela miera prēmijai.

  1. Džastins Bībers

Kāda vidusskola Čikāgā, kā metodi ziedojumu vākšanai, izmantoja Džastina Bībera dziesmas “Baby” atskaņošanu starpbrīžos. Skolēni sāka ziedot naudu, lai šī mūzika tiktu pārtraukta. 3 dienās tika saziedoti 1000 dolāri.

  1. Peles

Pelēm lika klausīties metāla jeb smago mūziku, lai redzētu, kā tā ietekmē peļu uzvedību. Pēc ilgstošākas mūzikas klausīšanās, pelītes, tā vietā, lai izietu labirintu, sāka cita citu nogalināt.

  1. Gulēt vai negulēt?

Pētījums atklāj, ka cilvēki, kuri naktī ilgāk bija nomodā, uzrādīja augstāku inteliģences līmeni, nekā tie cilvēki, kuri regulāri agri iet gulēt.

loading...