Pāris veica 4D Ultraskaņas pārbaudi mazulim un uzreiz to nožēloja! Lūk, kādēļ nevajag steigties!

Teju ikviens ģimenes pāris, kurš gaida bērniņu nevar sagaidīt to brīdi, kad varēs doties un veikt 4D ultraskaņās pārbaudi mazulim. Diemžēl šis ģimenes pāris nebija padomājis par gaidāmo pārbaudi un tikai ēlāk saprata, ka viņiem nekur nevajadzēja steigties.

Šim brīdim ir jābūt ļoti patīkamam un satraucošam ikvienas ģimenes dzīvē, tači šis pāris pārvērtēja savas spējas, lai gan tas viss likās tikai normāli. Tomēr, kurš gan varēja iedomāties, ka tas viss beisies tieši tā, kā tas beidzās?

4D Ultraskaņa ļauj bērniņa vecākiem ieraudzīt savu bērniņu pirm vēl tas ir dzimis šajā pasaulē. Tomēr ir arī tādi vecāki, kuri nevēlas veikt ultraskaņu, jo grib bērniņu redzēt tikai tad, kad tas reāli būs piedzimis un ultraskaņu uzskata par lieku izšķērdību. Tomēr šai ģimenei tas viss bija pavisam savādāk.

Viņi nedaudz pārsteidzās ar savu lēmumu un vēlējās ieraudzīt attēlu, kurā viņu bērniņš izskatās pēc maza eņģelīša. Taču, tas viss beigās tika pamatīgi izbojāts, un diezgan pamatīgi!

Lasi vēl : Arheologi izraka 800 gadus vecas sēklas, kuras vēlāk iestadīja! Vai varat iedomāties, kas no tām izauga?

“Es ar sievu vēlējāmies veikt 4D ultraskaņu savam nedzimušajam bērniņam. Diemžēl, kad ieraudzījām bildi, mēs ļoti krasi visu pārdomājām un sapratām, ka esam pieļāvuši pamatīgu kļūdu. Labāk laikam bija neredzēt to attēlu. “

Zemāk redzemajās bildēm ir veiktas vairākas 4D ultraskaņas bildes. Divās no tām ir redzami pavisam standartīgi attēli, taču pēdējā bilde ir pati biedējošākā. Bildē ir redzama bērniņa seja, kurā ir redzama dēmoniska seja ar ļoti baltām acīm un biedējošu smīnu sejā.

24 Stundu laikā fotogrāfija burtiski uzspridzināja internetu, jo tai bija vairāk nekā 500 000 skatījumi un tūkstošiem komentāru. Par laimi tās bija tikai fotogrāfijas.

Bērniņš piedzima vesels un viņam viss ir kārtiba, taču bērnu vecāki līdz bērniņa dzimšanai bija ļoti uztraukušies. Tomēr tagad viss ir kārtībā un stāsts joprojām ceļo pa interneta dzīlēm, tā itkā tas būtu noticis tikai vakar!

Lasi vēl : Arheologi izraka 800 gadus vecas sēklas, kuras vēlāk iestadīja! Vai varat iedomāties, kas no tām izauga?

loading...