Nostradama nepatīkamais paziņojums par to, kas patiesībā notiks 2021. gadā…

Esošajā situācijā jāteic, ka pagājušajā gadā mēs tik tiešām esam piedzīvojuši daudz un dažādus nepatīkamus brīžus, tomēr šie brīži ir saistīti ar visu kopējo un esošo situāciju. Laiks turpina ritēt uz priekšu, tomēr ne viss notiek tā, kā tas ticis solīts iepriekš. Lai arī ir jauns gads ir sācies, to vairs nekādi nevar mainīt. Tas viss joprojām ir cilvēku plecos un kā rādās, tad ne tikai!

Lai arī iepriekš tika solītas daudz un dažādas lietas, kuras drīzumā beigsies un atkal atsāksies normālā ikdienas dzīve, tomēr tas joprojām nav sācies un viss ir ieildzis taudz ilgāk nekā tika solīts iepriekš. Ja daudzi cilvēki domāja, ka 2020. gads bija īpaši smags, tad jāteic, ka šis gads kopumā ir vēl grūtāks un nav zināms, kas notiks vēl tālāk. Šoreiz jāņem vērā Nostradamus prognozes, par to, kas cilvēkiem vēl ir priekšā un šoreiz mēs runājam tieši par 2021. gadu, ziņo “EG.”RU

Pati lielākā un svarīgākā problēma varētu būt tā, ka daudzi cilvēki klusē un izvairās no esošās situācijas. Tas par ko ir brīdinājis par Nostradmus ir milzīgs bads un tas ir saistīts ar esošo situāciju globālajāvidē. Tā sekas ir nelabvēlīgas uz pilnīgi visām pasaules valstī, kā arī ekonomiku un tas mainu visu kopējo cilvēku situācija patreizējā pasaulē un brīdī.

Tāpat viņš paredzēja milzīgu bezdarbnieku pieaugumu visā pasaulē, kuram sekos bads un bezpajumtnieku skaita pieaugums, kuri vienkārši vairs nevarēs izdzīvot pavisam citos veidos. Tas nekavējoties palielinās noziedzības līmeni un jau tā kritisko ekonomiko spriedzi, kas patreizējā situācijā ir jau tā nestabila.

Saskaņā ar Nostradamus ierakstiem, viņš paredzējis, ka Kalifornijas terotirojā notiks spēcīga zemestrīces, kura var sadragāt lielu daļu tās teritorijas. Šajā gadījumā, protams, varam tikai cerēt, ka tā nenotiks, tomēr daudzi Nostradamus pareģojumi tik tiešām ir piepildījušies.

Taču viss, kas attiecas uz dabas parādībām, tad 2021. gadā Nostradama pareģojis saules vētru, par kuru izteikušies arī citi gaišreģi. Kā teikts viņa ierakstā : “Debesīs cilvēks redzēs lielu uguni un garas dzirksteles. Mēs redzēsim to, kā pacelsies ūdens un zeme mēģinās paslēpties zem tās.”

Avots

loading...