Pirmklasnieki šo Mīklu Var Atrisināt 20 Sekundēs, Bet Pieaugušajiem ar to ir smagas problēmas…

Pirmklasnieki no Honkonga šo uzdevumu bez problēmām atrisina vidēja 20 sekundēs, taču lielākā daļa pieaugušo nespēj to nekādīgi. Šis vienkāršais uzdevums bija bērniem jāizpilda pirms tie iestājas skolā, kopš tā laika tas ir guvis milzīgu popularitāti un izplatījies pa lielu daļu interneta. Bet kāpēc pieaugušajiem šis uzdevums sagādā tik lielas problēmas, varbūt ir vienkārši jāpaskatās no bērna domāšanas leņķa? Tad nu ķeramies klāt!

iStock_000020474534Large_question

Kopā pavisam būs divi uzdevumi, katrā būs savs āķis, bet vai Tu tos varēsi izpildīt ? Pirmais uzdevums ir pavisam sekojošs – Kāds ir cipars, zem kura pabraukusi automašīna ? Izpēti kārtīgi un apdomā, tas patiesībā ir vienkāršāk nekā varētu šķist.

question-1

Joprojām nespēj rast atbildi? Īstenībā tas ir vienkāršā nekā jums šķiet, vieglāk šādu uzdevumu būtu izdomāt, ja atrastos šajā stāvvietā un kārtīgi papētītu tur esošos ciparus. Paskatieties vēlreiz, vai tiešām nesaprotat ? Šie cipari patiesībā ir apgriezti otrādāk, pagriez galvu otrādā un paskaties, cipars kurā mašīna stāv ir 87… Kāpēc prasīsiet? Tāpēc, ka visi cipari ir apgriezti otrādi radot ilūziju, ka redzam esošos ciparus, taču ja pagriezu otrādi monitoru, redzam ka ka stāvvieta patiesībā sākas ar numuru 86, tad seko mašīna, kura numurs ir 87 un tad 88, 89, 90, 91. Atjautīgi vai ne ? Taču tas nav viss, esam sagādājuši vēl vienu uzdevumu!

Šis uzdevums šķitīs vienkāršs, taču izskaidrojums ir pavisam loģiski izdomājams. Šo uzdevumu tieši tāpat kā pirmo, bez grūtībām izpilda pirmklasnieki, taču pieaugušo vidū tas sagādā problēmas. Jautājums ir pavisam vienkāršs – uz kuru pusi brauc autobuss? Uz kreiso pusi (A) vai uz labo pusi (B)? Kārtīgi papēti bildi un padomā par sīkumiem!

question-2

Pieaugušajiem ir tendence visu sarežģīt, tādējādi radot lielākas grūtības. Dažreiz Jums vajadzētu padomāt bērna prātā, varbūt tas pat varētu nākt par labu. Taču skaidrs ir viens, bērniem nav tendence visu sarežģīt, drīzāk viņi visas lietas uztver ar tās nominālvērtību. Starpcitu pareizā atbilde ir A! Kā mēs to zinām? Autobusa redzamajā pusē nav durvis vai ne? Tas nozīmē, ka autobusa durvis atrodas otrā pusē, un ja durvis atrodas otrā pusē, tad autobuss brauc uz kreiso pusi.

loading...