Pateicoties šai superīgajai metodei, vairs neizmantoju skuvekļus un sāpīgas vaksācijas – Noderēs visai dzīvei

Ķermeņa mati ir sieviešu lielākā problēma. Mēs noskaidrojām, ka šim jautājumam ir pastāvīgs risinājums. Viņi saka, ka šāda veida epilāciju izmanto daudzi augsta ranga cilvēki.  Bez maksas jūs varat neatgriezeniski noņemt visus nevēlamos mati no ķermeņa. Šī ir senā krievu recepte, kas palīdzēja daudzām sievietēm atbrīvoties no nevēlamajiem matiem. Pēc šī produkta izmantošanas jūsu mati būs plānāki un laika gaitā izzudīs.

Tas ir ideāls risinājums sievietēm, kurām uz sejas ir spēcīgāka matu augšana. Skūšanās tikai padara tos strauji augošus. Jums jāgaida, līdz jūsu matu augums ir tāds pats kā depilācija. Viss, kas Jums nepieciešams, ir nedaudz valriekstu čaumalas (neņemiet jaunus zaļus, izmantojiet cietās čaulas no gataviem valriekstiem) un ūdeni.

 Sagatavošana:
Priekš šīs receptes, tie pilnībā jāizžāvē. Cepiet tos un pat tos var dedzināt. Pievienojiet ūdeni pelniem, lai iegūtu krēmīgu maisījumu, piemēram, pastu. Atstājiet to uz 15 stundām.

 Lietošana:
Uzklājiet maisījumu uz ķermeņa daļas, kur vēlaties, lai mati tiktu noņemti. Ļaujiet tai palikt, tik ilgi cik jums ir laiks (labākais ir 30 minūtes), un pēc tam nomazgājiet to.

Atkārtojiet šo ārstēšanu trīs reizes dienā, līdz redzat pirmos rezultātus.

Pēc tam turpiniet lietot vienu reizi dienā, līdz mati pārstāj pilnībā augt.

loading...