Apbrīnojami Garšīga Mājas Mikstūra, Kas Attīrīs Jūsu Zarnas No Toksiskajiem Atkritumiem – Jutīsies Ne Tikai Labāk, Bet Arī Vairs Neslimosi!

Pēc daudzu seno grieķu ārstu atzinumiem, nāve sākas resnajā zarnā. Daudzi mūsdienu pētījumi tagad apstiprina šo tēzi. Proti, vairāk nekā 50 miljoni cilvēku, ASV, kam zarnu problēmas, kas vairumā gadījumu ir saistīti ar resnās zarnas veselību.

Daudzi no šiem veselības traucējumiem, ir nelielas, piemēram, galvassāpes, miegainība, un pinnes. Tomēr jums jāzina, ka tur var būt daudzas citas ļoti nopietnas slimības, kā kairinātu zarnu sindroms, Kron slimība, kolīts u.c.

Šajā brīdī jums ir jāzina, ka katru gadu aptuveni 100000 cilvēku iet uz kolostomija operācijas dēļ resnās zarnas jautājumiem. Tāpat ir svarīgi, lai jūs zinātu, ka aptuveni 5 – 20 mārciņas atkritumu ir iestrēdzis resnās katra cilvēka gandrīz 70 stundām, kad veselīgu gremošanas trakts ir apstrādātu pārtiku zem 24h. 80% no slimībām, notiek sakarā ar toksiska resnās zarnas.

Tiešām liela daļa no resnās zarnas problēmas, protams, ir liels daudzums rafinētā cukura diētu un trūkst enzīmu un šķiedras.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...