10 Bīstami Nagu Simptomi, Kas Norāda Uz To, Ka Jūsu Veselībai, Kaut Kas Nav Kārtībā

Nagi var šķist mazāk svarīga ķermeņa daļa, bet patiesība ir tāda, ka tās var nodot svarīgas ziņas, kuras ķermenis izrāda, rādot to krāsu, faktūru un formu.

Daži no gadījumiem, kad viņi var informēt jūs par dažiem mazāk nopietniem jautājumiem, kas varētu ar jums notikt, bet dažos gadījumos viņi var izsaukt nopietnas slimības pazīmes un pat parādīt vai jums ir vēzis.

Nagu krāsas maiņa vai sabiezēšanās var būt veids, kā irzrādīt noteiktas problēmas, piemēram, plaušu slimības, anēmiju vai diabētu. Šeit ir daži kopēji simptomi un pazīmes, ko nagi parāda un ko tas varētu nozīmēt jūsu veselībai:

Dzelteni nagi

Nav kopti un dzelteni  var nozīmēt, ka bieži tiek lietota nagu laka vai arī tu noveco vai smēķē. Šie ir nekaitīgie simptomi, kas nozīmē, ka jums ir laiks rūpēties par nagiem. Dzeltenie nagi var arī nozīmēt elpošanas problēmas, diabētu, psoriāzi un vairogdziedzera problēmas.

Trausli un sašķelti nagi

Sašķelti un dalīti nagi var parādīt vairogdziedzera līdzsvaru un sēnītes. Izņemot to, tas var nozīmēt, ka jums ir pārāk bieži rokas ūdenī.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...