“Tas būs Pamatīgs trieciens ļoti daudziem!” Pavļuts paziņo par nepatīkamu vēsti, kas ietekmēs arī Tevi!

Apstākļu dēļ, pēc Pavļuta domām, visiem parastajiem drošības pasākumu standartiem jābūt ne tikai pašsaprotamiem, bet vienlīdz skaidriem, arī tiem, kuri ir vakcinēti. Turklāt jāņem vērā, ka veselības ministrs Daniels Pavļuts intervijā lika noprast, ka, no vienas puses, tam visam jābūt pietiekami skaidram, lai efektīvi novērstu turpmāku eskalāciju. No otras puses, nav iespējams pilnībā uzraudzīt visu situāciju. Viņam arī tika jautāts, vai pašreizējo krīzi var atrisināt, nekādā veidā neierobežojot vakcināciju. Žēl, bet viņš atbildēja, ka tas noteikti nav melnbalts jautājums. Tikai darbība var to skaidri parādīt.

Tāpat valdība iepriekš ir paziņojusi, ka nav vai ir salīdzinoši maz ierobežojumu attiecībā uz to, kam vakcinēties. Tāpēc šāda veida saistībām jābūt acīmredzamām, nevis tikai tukšām runām. Lai gan kopējais skaits kļūst mazāks, jo vīruss izplatās no cilvēka uz cilvēku. Tomēr tajā pašā situācijā Pavļuts skaidri uzskata, ka esošā diskusija par vakcinācijas ierobežojumiem ir likumīga un viņš negrasās tajā vainot savu kolēģus par viņu izteikumiem. “Es personīgi uzskata, ka šiem drošības pasākumiem jābūt ļoti acīmredzamiem. No otras puses jābūt pietiekamiem, lai novērstu medicīniskas katastrofas.”

Viņš intervijā Dienai nepārprotami mudināja vakcinētos ievērot patiešām dažādus piesardzības pasākumus, lai varētu pasargāt nepotētos. “Mēs atkal būsim spiesti stāties pretī šīm sociālajām klasēm un pieprasīt solidaritāti!” Viņš sacīja, ka ideja tērēt naudu vairāk vecāka gadagājuma cilvēku vakcinēšanai nav jauna. Bet pagaidām tas ir aizkavējies un pagaidām noteikti nebūs risinājums, jo priekšā ir vēl daudz citu svarīgu jautājumu par kuriem domāt un runāt attiecīgi tālākā situācijā.

Taču labklājības ministre toreiz ieteica maksāt par vakcināciju vecākiem cilvēkiem. Lai gan arī saskaņā ar krīzes vadības komitejas sēdi nākotnē varētu redzēt visus uzlabojumus, kā efektīvāk vakcinēt vecāka gadagājuma iedzīvotājus. Taču jāņem vērā, ka īstas skaidrības vēl nav.

Pagaidām atliek tikai cerēt un domāt, ka rudenī lietas sāks uzlaboties, nevis pasliktināties, jo pretējā gadījumā tas ir īsts murgs daudziem iedzīvotajiem, jo ​​situācija ir pārāk sāpīga, lai to pieminētu tiem, kam tas visvairāk nepieciešams un pašlaik tikai kopā varam cerēt, ka šis rudens un ziema nebūs tik sāpīga kā pagājušā.

loading...