Policija nākusi klajā ar būtisku paziņojumu par gaidāmajiem Līgo svētkiem – Būtiski ikvienam

Lai pilnībā varētu nodrošināt sabiedrisko kārtību uz Latvijas Valsts ceļiem kā arī to drošību, tad no 21. līdz 25. Jūnijam ceļu policijas darbinieki veiks tik tiešām pastiprinātu sabiedriskās kārtības un ceļu satiksmes drošības uzraudzību, tā ziņojusi Valts policijas Zemgas reģiona galvenā pārvalde.

Kā jau policija ziņo, tad iespēju robežās tiks veiktas plašas pārbaudes ar mērķi atklāta visu transportlīdzekļu vadītājus, kuri vada transportlīdzekli, būdami narkotisko, alkohola, vai citu apreibinošo vielu ietekmē. Kā arī, protams, tiks kontrolēts atļautais braukšanas ātrums. Policija svētku laikā pastiprināti pievērsīs uzmanību mazāk aizsargāto ceļu satiksmes dalībnieku – velosipēdu, mopētu un motociklu vadītaju izdarītajiem pārkāpumiem.

Policija stingri atgādina, ka par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā, piemēro naudas sodu līdz pat 1400 eiro, kas ir pamatīgs naudas sodiņš. Tāpat var tikt atņemtas transportlīdzekļa vadīšanas tiesības no sešiem līdz pat četriem gadiem un piemērot administratīvo arestu uz vairākām diennaktīm.

Arī visiem līdzcilvēkiem ir ļoti liela ietekme, lai varētu atturēt savu radinieku vai draugu no sēšanās pie stūres reibumā. Tieši šī iemesla dēļ, policija aicina rūpēties par ikvienu cilvēku no braukšanas dzērumā. Tomēr, ja neizdodas, nekavējoties jāziņo policijai pa tālruni 110.

Lai arī Latvijā ir atcelta ārkārtējā situācija, brīvdienās tiks veikta sabiedriskās kārtības u nsatiksmes drošības uzraudzība, kur var būt liela cilvēku pulcēsanas. Īpaši tas tiks darīts vietās, kur parasti pieblīvējas liela daļa cilvēku.

Avots

loading...