Pavisam Vienkāršs Veids, Kā Bez Ārstu Palīdzības Noskaidrot, Vai Tev Ir Sirds Problēmas

Sirds slimības ir ļoti izplatīta lieta mūsdienās, tāpēc, ja Jūs uztrauc Jūsu sirds stāvoklis, un Jūs gribiet pārliecināties, ka viss ir labi, tad lasi šo rakstu tālāk. Šo metodi atklāja grupa medicīnas pētnieku – tā ir ļoti vienkārša, un to var veikt jebkurš mājās. Viss, kas Jums ir jādara, ir ar pirkstiem jāpieskaras pie kāju pirkstiem.

Ja jūs to variet izdarīt, tad jums ir laba sirds veselība, un jums nav nekādu problēmu. Jāsāk ar apsēšanos uz grīdas, ar kājām izstieptām uz priekšu un kāju pirkstiem uz augšu. Tad pamēģiniet aizsniegt pirkstu galus ar rokām. Ja jūs esiet pietiekoši elastīgs, lai aizsniegtu pirkstu galus, tad jūsu sirds ir labā stāvoklī.

Šo pētījumu veica ASV, un tajā tika iesaistīti ap 526 dalībnieki, visi vecumā no 20-83 gadiem. Veicot rūpīgu sirds novērošanu eksperimenta laikā, pētnieki atklāja likumsakarību starp artēriju elastību un ķermeņa elastību, it īpaši cilvēkiem pēc 40 gadiem. Tika apliecināts, ka cilvēki ar sirds slimībām nevar aizsniegt pirkstgalus

Jums pavisam noteikti ir jāpamēģina šī metode, ja Jūs gribat noskaidrot, vai Jums ir sirds problēmas. Ja jūs variet pieskarties pirkstgaliem, kamēr sēdiet taisni, tad jums ir elastīga un vesela sirds. Bet ja Jūs nevariet, tad steidzami konsultējaties ar ārstu!

loading...