Sieviete cienījamos gados piedzīvo vienkārši pretīgu attieksmi slimnīcā, kā tā var atļauties darīt?

Bieži vien internetā dzirdam dažādus stāstus par notikumiem slimnīcās un īpašu attieksme pret pacientiem, kuri piedzīvojuši īstākos murgus un attiecīgi šajās slimnīcās viņi savu kāju solījušies nekad mūžā vairs nespert. Šoreiz ir noticis pavisam līdzīgs gadījums ar kundzi cienījamā vecumā.

Šoreiz viss incidents norisinājusies Gaiļezera slimnīcā. Iesākumā pret kundzi cienījamos gados izturējušies diezgan vienaldzīgi, bet protams, tas jau vēl nekas nebūtu, ja nesekotu, kas trakāks!

Mazmeita stāsta: “Manai vecmāmiņai, kura ir cienījamos gados – palika ļoti slikti. Spiediens jau bija 220 un sākās spēcīgi reiboņi un ļoti liels bezspēks, bija arī kāju tirpoņa. Tika izsaukta ātrā palīdzība. Viņi atbrauca, taču ātrās palīdzības attieksme bija vienkārši briesmīga.”

“Viņa nespēja pat normāli paiet, jo bija nenormāli slikti, vecmāmiņa paprasīja vai nevar palīdzēt aizvest uz mašīna, bet viena no ārstēm uzkliedza “Kas Jūs pati nevar aiziet?”Varbūt Jums vēl krēslu aiznest? Pēc šī visa, viņa tika aizvesta uz Gaiļezeru.”

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...