Laima Vaikule beidzot komentējusi šīs vasaras skaļāko skandālu : “Latvijas valdība man aizliedz braukt uz Krimu!”

Kurš gan nezina slaveno Krievijas estrādes dīvu Laimu Vaikuli, kura ir arī bieža viešņa, tepat pie mums Latvijā! Lai gan tas itkā ir pozitīvs fakts, tomēr šoreiz notikumi ir gājuši savu gaitu un pašlaik noticis kāds skandāls, kurā Laima Vaikule vaino Latvijas valdību, un varbūt – ne pa velti?

Laima Vaikule Krievijas televīzijā ir komentējusi savus iepriekš minētos izteikumus par to, kāpēc tad viņa nedosies uzstāties uz Krievijas, visiem labi zināmo – okupēto Krimu. Viņas konkrētais viedoklis jau ticis nosaukts par šīs vasaras lielāko skandālu un tas itkā esot saniknojis par miljoniem  fanu visā Krievijā, nemaz nerunājot arī par nelielo daļu Latvijā!

Krievijas slavenais un ļoti zināmais televīzijas NTV raidījums : „Centraļnoje Teļevidzeņije” Laimas Vaikules sacītos izteikumus ukraiņu laikrakstam „Dumskaja” – paspējis nodēvēs par šīs vasaras lielāko skandālu, līdz ar to slavenajai dziedātājai licis nonākt neērtā situācijā un nu Laimai Vaikulei nākas izbaudīs tautas nosodījumu.

Jau iepriekš tika minēts,  ka viss sākās ar to, ka Laima Vaikule viesojās Ukrainā, un viens no žurnālistiem viņai uzdevis jautājumu, vai viņa grasās uzstāties okupētajā Krimā. Laima Vaikule atbildējusi, ka to nedarīs ne par kādu naudu, jo viņa ir Eiropas Savienības, Latvijas pilsone un viņai to ir aizliegts darīt. Tomēr tas nebūt nav viss!

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...