Mājas Izklaide Interesanti raksti Satriecošs dīķis Japānā

Satriecošs dīķis Japānā

Japānā ir tāda pilsēta kā Biei, kura ir pazīstama ar savām skaistajām un iespaidīgajām dabas ainavām, kuras plešas apkārt šai pilsētai. Šis stāsts ir par kādu neparastu dīķi, kura ūdens krāsa ir tirkīzzila, bet mainoties laika apstākļiem, dīķis kļūst smaragdzaļš.

Zilais dīķis atrodas Bieigawa upes kreisajā krastā, 2,5 kilometru attālumā no Platinum karstajiem avotiem, Biei pilsētā Japānā.

Tieši kapēc dīķis ir neticami zilā krāsā, nav pilnībā izskaidrots, bet tiek minēts, ka tas ir, pateicoties ūdens sastāvā esošajam alumīnija hidroksīdam. Šī viela atspoguļo visīsākā viļņa garuma zilo krāsu, gluži tāpat, kā tas notiek zemes atmosfērā.

Biei pilsēta jau gadiem ir tūristu iecienīts galamērķis un tieši pateicoties tam, ka kompānija “Apple” dīķa bildi ir iekļāvusi savā operētājsistēmā “OS X Mountain Lion”, tas ir izpelnījies tādu ievērību.

Zilais dīķis ir radīts mākslīgi – laikā, kad tika uzcelts dambis, lai pasargātu reģionu no dubļu lavīnas, ko var izraisīt turpat esošais vulkāns. Lai arī ūdenstilpne nav dabiski veidojusies, tā tāpat ikvienā apmeklētājā izraisa pārsteigumu un izbrīnu.

Mistisku un mazliet noslēpumainu atmosfēru rada arī dīķī esošie sakaltušie koki. Šīs ainavas jau ir iecienījuši arī vairāki fotogrāfi, kuri par spīti attālumam dodas uz Japānu, lai iemūžinātu to.

loading...