“Mēs esam pieņēmuši lēmumu!” Anastasijas Zavorotņukas ģimene nāk klajā ar līdz šim svarīgāko paziņojumu pasaulei!

Liela daļa, kura sekojusi līdzi 48. gadus vecās krievu aktrises dzīvei, noteikti zina, ka viņas veselības stāvoklis nav no tiem labākajiem. Viņa ir smagi slima un visu šo laiku aktrises ģimenes pilnībā atteicās sniegt jebkādus komentārus saistībās ar slavenības veselības stāvokli un citām niansēm, tomēr nu ir pienācis tas brīdis, kad aktrises radinieki ir nolēmuši pilnībā pārtraukt klusēšanu un tam tik tiesām ir kāds ļoti svarīgs iemesls.

Oficiālajā aktrises Anastasijas Zavorutņukas Instagram profilā ir parādījies viņas ģimenes konkrēts paziņojums. Ģimene ir solījusies ar pilnīgi jebkuriem jaunumiem, beidzot sākt dalīties, tai skaitā par aktrises veselības stāvokli viņas oficiālajā instagram kontā, lai neveidotu un nerisinātu dažādas spekulācijas par aktrises salsimšanu un pārējiem notikumiem, kas saistīti ar viņu. Taču tagad : “Mēs esam pieņēmuši lēmumu!”

Visas ģimenes vārdā vēlamies izteikt milzīgu pateicību gan draugiem, kuri izrādīja iniciatīvu un izveidoja kontu pret meliem un riebeklībām masu medijos, gan visiem pārējiem, kuri mūs atbalsta. Tomēr diemžēl Instagram konts “podderzhka_azavorotnyuk” (palīdzība a.zavorotņuk) ir ticis bloķēts. Ir ļoti žēl, ka tik patiesu un vienotu izrāvienu robotizēta sistēma nevarēja sagremot. Tomēr tik daudz nevienlīdzīgu cilvēku mums šodien pievienojās un tas vēl nav viss!

Ģimene ir nolēmusi, ka visu patieso un īsto informāciju par viņas veselības stāvokli un pārējām gaitām turpinās šeit.! “Mīlam un ļoti pateicamies visiem tuviniekiem, radiniekiem, draugiem un kolēģiem, kuri mūs atbalsta un tik tiešām saprot mūsu darbu! Tik tiešām, paldies Jums visiem,” sacīts paziņojumā. Starp ģimenēm, kurām pateicas Zavorotņikas radiniki ir : Stass Mihailovs un viņa sieva Irina, Nikolajs Baskovs, Nataša Koroļova, Anna Semenoviča un citi.

Jau iepriekš tika ziņots, ka Krievijas populārā un slavenā aktrise Anastastija Zavorotņika praktiski vispār vairs neesot pazīstama. To paziņojuši, kad redzējuši viņu izrakstoties no kārtējās slimnīcas. Informācija tik tiešām ir dažāda, tomēr jaunākās ziņas liecina, ka viņas veselības stāvoklis joprojām nav stabils un ir nepieciešams vēl ļoti daudz darba, taču cerība tajā esot.

loading...