Uz dzemdību nodaļu atveda 16 gadīgu meiteni! Pēc pāris minūtēm viņas palāta sanāca viss personāls!

Lieki piebilst, ka tādu nobeigumu nav gaidījis gandrīz neviens! Iespējams kāds no Jums jau būs dzirdejis teicienu : “Kurš armijā bijis, tas vairs par cirku nesmejas.” To var saprast dažādos veidos, taču tas nenozīmē, ka karavīriem nav nekādas humora izjūtas, taču vaiŗāk pastāsta par notikumiem pašā armijā.

Mūsdienās pat vairs nevar saskaitīt jokus, kuri tikuši balstīti uz reālās dzīves atgadījumiem un notikumiem. Lielākā daļa joku ir tiesi par medicīnas nozari, jo šeit dažādu atgadījumu un piedzīvojumu tik tiešām netrūkst!

Šoreiz stāsts būs tieši par medicīnu, precīzāk, par konkrētu atgadījumu no kādas slimnīcas. Ārsts izteicies, ka tas ir reāls gadījums, taču vairāk izklausās pēc anektdotes.

1999. Gadā uz dzemdību namu no tāliem laukiem tika atvesta 16 gadus veca meitene. Viņa bija stāvoklī, taču atliek piebilst, ka viņa bija kārtīga lauciniece. Vēders bija pietiekami liels, līdz ar to nebija redzams, kas notiek apakšā. Šī iemesla dēļ ārsti devās palīgā, lai atbrīvotos no bieza apmetojuma.

Jaunā meitene no ārstu palīdzības atteicās uzreiz un sacīja, ka pati varēs visu izdarīt, kā nākas! Ārsti viņai iedeva visus nepieciešamos instrumentus un jaunā meitene tika pavadīta uz vannas istabu. Viņa tur ieslēdzās aptuveni uz 30 minūtēm.

Viena no ārstēm satraukti sāka klauvēties, jo nesaprata, kāpēc viņa tur ir tik ilgi un piedāvājusi savu palīdzību, taču meitene atcirtusi, ka palīdzība nav nepieciešama. Pa to laiku visi bija lielā neizpratnē, ko tur var darīt tik ilgi un lēnām uz viņas palātu sanāca viss slimnīcas personāls.

Pēc pāris minūtēm durvis tomēr atvērās un visiem blakus esošajiem ārstiem teju vai gaisā sacēlās mati! Izrādījās, ka jaunā meitene nebija noskuvusi vajadzīgo vietu, bet tā vietā bija pilnībā noskuvusi savus matus un uzacis!

Pēc brīža nekas cits neatlika kā meitenei palīdzēt, jo nekas cits vairs neatlika! Ja Tev ir kāds interesants vai neparasts stāsts, noteikti vari to ierakstīt komentārā.

 

loading...