SWEDBANK nākusi klajā ar būtisku paziņojumu tautai

Kā izrādās, tad Swedbank ir notikusi kāda pamtīga aizķeršanās jeb ķibele un vairāki cilvēki ir nonākuši nepatīkamā situācijā. Kā izrādās, tad pirms vairākām dienām Swedbank bankomātā, kurš atrodas tirdzniecības centrā “Damme” (Imantā) ir vēlējušies izņemt konkrētu naudas summu, taču bankomāts fizizski zidevis mazāk nekā pieprasīts, bet nauda no konta noņemta, aģentūrai LETA ziņoja banku mediju attiecību vadītājs Jānis Krops.

Viņš izteicies, ka situācija nav patīkama, tomēr esot jāņem vērā dažādi notikušā apstākļi. Swedbank bankomāts cilvēkiem 20 Eiro vietā izdevis tikai 5 Eiro un drīzumā tiks uzzināta, kāpēc notikusi šāda tehniskā ķibele. Bankomāts jau tika noslēgts un pie tā ķērās tehniskie darbinieki, lai atrisinātu problēmu un uzzināto galveno cēloni, kādēļ tā notika. Ļoti svarīgi ir tas, lai nākotnē šādas problēmas vairs neatkārtotos.

Krops skaidri un gaiši izteicās : “Tiem cilvēkiem, kuriem notika šī problēma, naudiņa pilnā apmērā tiks nosūtīta atpakaļ uz konta un viss būs kārtībā.” Precīzi nav zināms cik daudzi cilvēki saskarās ar šo problēmu taču tie nav tikai pāris cilvēki. Daži jau paspējuši uzrakstī pretenziju bankai par notikušo situāciju, tomēr Krops izteicās, ka efektīvāk vēstuli ir rakstīt interneta bankā, jo tad būšot ne tikai ātrāk, bet arī nauda tiks ieskaitīta kontā daudz ātrāk, ja viss notiek papīra rakstiskā veidā.

Tāpats viņš norādīja, ka konkrētais bankomāts un tā kļūda skāra arī citu banku klientus, kuri izvēlējās naudu izņemt tieši swedbank bankomāta. Šiem cilvēkiem ir jāvēršās pie savas bankas, lai tiktu atgriezta nauda. Šādi gadījumi notiekot reti, tomēr notiek. Šī iemesla dēļ tiks veiktas visas vajadzīgās pārbaudes, lai uzzinātu, kur bija radusies problēma, kura ikdienā nekur citur nav sastopama.

Šis ir tas iemesls, kāpēc pēc naudas izņemšanas no bankomāta, vienmēr vajadzētu pārskaitīt vai ir izdots tik daudz naudas, cik tu pieprasīji.

Lasi vēl : Šodien Latviju ir pāršalkusi ļoti skumja vēsts… Miris ļoti atpazīstams cilvēks

Avots

loading...