Šodien Latviju ir pāršalkusi ļoti skumja vēsts… Miris ļoti atpazīstams cilvēks

Diemžēl Latviju ir pāršalkusi ļoti nepatīkama ziņa un vēsts, jo miri plaši pazīstams un iemīļots cilvēks, kā arī draugs daudziem. Ticis paziņots, ka no Koronavīrusa Covid-19 izraisītajām komplikācijām ir miris Latvijā plaši pazīstamā basketbolista Jāņa Strēlnieka Eirolīgas Kluba Maskavas CSKA kluba vadošais un galvenais ārsts Romans Abžeļivovs. Tas ticis paziņots basketbola kluba oficiālajā mājas lapā un tā ir liela sēru vēsts…

Konkrētajā ziņojumā ir minēts : “Mēs esam zaudējuši ne tikai tuvu draugu, bet arī fantastisku un lielisku ārstu Romanu. Diemžēl viņa organisms ļoti izmisīgi cīnājās ar koronavīrusa izraisītajām infekcijas komplikācijām un nespēja tikt ar to visu galā, jo tas bija par daudz.”

Tāpat ir jāņem vērā tas, ka Eirolīgas, kā arī Vienotīgas Līgas čempiona CSKA ārstam bija vien 44 gadi. Pats skumjākais šajā visā, ka ģimenē kurā ir sieva un divi bērni palika bez tēva. Viņš CSKA pievienojās 2014. gadā. Tieš itad klubs divreiz uzvarēja Eirolīgā un piecas reizes pēc kārtas uzvarēja arī Vienotās Līgas turnīrā.

Iepriekš jau tika vēstīts, ka Strēlniekam ar CSKA komandu vēl ir spēkā esošs līgums uz nākamo sezonu, tomēr klīst runas, ka viņš šo vienību varētu pamest jau pēc šīs sezonas, tomēr tas viss esot uz jautājuma zīmes.

Lasi vēl : Mūžībā ir devies ļoti slavens aktieris savas filmas pirmizrādē! Skumji

Avots

loading...