Ticis paziņots cik daudz naudas sapelnījis un sakrājis Latvijas Ministru prezidents Kariņš

Jāņem vērā, ka Krišjānis Kariņš Latvijas valdību vada aptuveni 15 mēnešus. Savā personīgajā deklarācijā, kura obligāti jāizpilda, viņš norādījis, ka pērno no Latvijas valsts kancalejas algā ir saņēmis gandrīz 66 tūkstošu Eiro. Vēl 47 tūkstoši ir nākuši no darba strādājot Eiropas Parlamentā. Bet nedaudz vairāk pat 5 tūkstošiem dolāru Kariņš saņēmis no Amerikas Savienoto Valstu uzņēmuma “SpartanCorp.”

Tāpat norādīts, ka Krišjāņa Kariņa īpašumā pieder zemes un ēkas Rīgā. Tāpat viņam pieder kopīpašuma zeme un ēkas Ainažos. Viņam pieder 2013. gada vieglā automašīna Toyota Yaris Hybrid.

Tāpat viņš norādījis, ka viņam pieder 2015. gada mopēds “Aprilia SR 50” un personīgā laiva ar nosaukumu Terhi440. Tāpat viņam esot diezgan liels lērums akciju dažādos Amerikas Savienoto Valstu uzņēmumos.

Viņam ir arī diezgan palieli naudas uzkrājumi gan Swedbank, gan beļģu bankās, kā arī Amerikas Savienoto Valstu institūcijās. Kopumā noguldīti ap 290 tūkstošiem eiro, kas ir tiešām prāva naudas summiņa. Interesanti, cik Kariņš būs sapelnījis naudu pa šo gadu.

Avots

loading...