Meteorologi tikko ir izsludinājuši dzelteno brīdinājumu par spēcīgu negaisu tuvākajās stundās

Latvijas Vides ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs ir izsludinājis dzeltenā līmeņa brīdinājumu, saistībā ar gaidāmo pērkona negaidu Latvijā. Jāņem vērā, ka tas tiek prognozēts, kā salīdzinoši spēcīgāks, nekā parasts pērkona negais, šī iemesla dēļ ir tikusi izsludināta dzeltenā līmeņa brīdinājums, lai informētu cilvēkus un apkārtējos.

Jau dienas pirmajā pusē Latvijas Vides ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs ziņoja par to, ka dienas otrajā pusē, un īpaši vakarā Latvijas centrālajā Autrumu daļā un to apkārtnē ir gaidāms ļoti spēcīgs pērkona negaiss. Jāņem vērā, ka šajā reģionā vēja ātrums var sasniegt līdz 19 metriem sekundēm. Tam klāt nāks ļoti spēcīgas lietugāzes, pastāv iespēja arī par krusu.

Arī no rīta daudzviet Latviju pāršalca īslaicīgs lietus, tai skaitā Rīgā, tomēr pievakares pusē, spēcīgais vējš un negaiss virzīsies Austrumu virzienā, kur vietām var izveidoties arī plūdi.

Šodien Rīgā debesis skaidrojas brīžiem un vakara pusē, joprojām brīžiem var uzlīt. Rīgā pūtīs mērens dienvidrietumu, kā arī dienvidu vējš un gaisa temperatūra būs līdz + 22 grādiem.

Atliek atgādināt, ka šī un nākamā nedēļa solās būs mēreni silta un diezgan slapja, jo katru otro dienu būs gaidāms lietus un dzestrs laiks.

Lasi vēl : Vecrīgā ir aizturēta pavisam kaila, asinīm pārklāta sieviete ar nazi rokās – Atklājas nepatīkamas detaļas

Vai tiešām karstais vasaras laiciņš būs aizgājis un tagad atkal atsāksies lietainā ikdiena… Cerams, ka nē, atliek tikai gaidīt apstākļu uzlabošanos.

Avots 

loading...