Vecrīgā ir aizturēta pavisam kaila, asinīm pārklāta sieviete ar nazi rokās – Atklājas nepatīkamas detaļas

Rīgas Pašvaldības Policijas ierastajā patruļā pa Vecrīgu, aptuveni pulksten 11:00 pamanīja, kādu pavisam aizdomīgu skatu. Viņi ieraudzīja kailu sievieti, kura bija noklāta ar asinīm un rokās esošu nazi, kas skatu padarījis diezgan baisu. Policija nekavējoties piebrauca pie sievietes, lai saprastu, kas tieši ir noticis.

Jāņem vērā, ka pašlaik nav precīzi zināms, kas tieši ir noticis, tomēr aculiecinieks, kas uzņēmis bildi stāsta, ka sieviete tiešām bijusi noklāta ar asinīm un tā nav bijusi nekāda krāsa vai kāda cita imitācija. Vēl trakāku šo skatu padarīja esošais nazis, kas sievietei sākotnēji bija rokā.

Pašlaik zināmā informācija vēsta, ka sieviete tikusi nekavējoties aizturēta no nodota mediķu aprūpē. Kā portālam Jauns.lv paziņoja Rīgas Pašvaldības policijas sabiedrisko attiecību galvenais speciālists Toms Sadovskis, sieviete pirms tam ir bijusi kādā Vecrīgas dzīoklī.

Tur viņa esot atradusies kopā ar kādu vīrieti. Policija nekavējoties devsies uz dzīvokli un atraduši vīrieti, kuram bija acīmredzami ievainojumi. Arī šis vīrietis nekavējoties tika nogādās slimnīcā.

Pašlaik nav zināms, kas īsti ir izcēlies, tomēr izskatās pēc pamatīga konflikta. Informācija par notikušo ir nodot Valsts policijai. Pašlaik policija strādā notikuma vietā un skaidro visa notikuma apstākļus, lai saprastu, kas un kā ir noticis.

Tiek ziņot, ka informācija tiks papildināta, lai saprastu, kas patiesībā tad ir noticis.

Avots

loading...