Swedbank nākusi klajā ar ļoti nopietnu paziņojumu visiem bankas klientiem

Bieži varam redzēt, ka kāda no Latvijas bankām izplata ļoti svarīgus un vitālus paziņojumus, kas ir saistīti ar bankas klientiem. Šoreiz šis svarīgais brīdinājums ir saistīts ar Swedbank, kas informāciju vēlas nodot tālāk, visiem saviem bankas klientiem, jo tas ir ļoti svarīgi un būtiski.

Jāņem vērā, ka krāpnieki neguļ un šoreiz ir paspējuši uzdarboties ar Swedbank bankas tēlu, kā arī vārdu un kopējo zīmolu. Pašlaik Swedbank rīcībā ir informācija, kā arī pierādījumi par to, ka krāpnieki bankas vārdā veic liela izmēra krāpšanas darbības.

Krāpnieki jau ir izdomājuši pavisam jaunu sistēmu un shēmu un uzdodas par Swedbank pārstāvjiem, lai varētu izsūtīt dažādas viltus īsziņas. Šis sms ir ļoti gudras un cilvēki, kuri uz to jau ir uzķērušies.

Pats nepatīkamākais šajā visā ir tas, ka izlaost īsziņu tiek norādīts interneta links, uz kura nepieciešams uzspiest. Taču to nekādā gadījumā nevajag darīt.

Pēc konkrētās īsziņas teksta ir norādīts links uz itkā Swedbank mājas lapu, taču klienti īstenībā tiek novirzīti uz viltus radītu Swedbank lapu. Jāņem vērā, ka cilvēkiem ir ļoti svarīgi aplūkot, kādu linku viņi patiesībā atver.

loading...