Marija Naumova, beidzot atklāti paziņo par veikto Covid-19 testu

Kurš gan nezina Latvijā īpaši slaveni dziedātāju Mariju Naumovu. Viņa ir zināma ar savu satriecošo balsi un izskatu, jo spējusi apburt daudzus. Pirms neila laika, saistībā ar globālo pandēmiju viņa bija iekūlusies ķibelē un ar visu savu ģimeni bija iesprostoti Indijā, kur nācās pavadīt krietni ilgāku laiku nekā sākotnēji bija plānots.

Tomēr pēc ilgās būšanas Indijā, viņai ar ģimeni izdevās veiksmīgi atgriezies Latvijā, proti krietni vēlāk tomēr viss beidzās labi. Taču atgriežoties Latvijā viņai kopā ar ģimeni bija jāievēro 14 dienu karantīnas izolācijas termiņš, kā tas bija jādara jebkurai personai, kas atgiezās Latvijā no ārzemēm.

Jāņem vērā, ka pēc atgriešanās Latvijā viņa vēlējās veikt Covid-19 testu, jo vairāki cilvēki bija jau izteikušies, ka tik viņai no Indijas līdzi nav paņemts pārsteigums. Tas skaidrojams ar to, ka Indijā ir ļoti daudz inficēto un tā, kā Marijai tur nācas pabūt ļoti ilgi, daudzi sāka uztraukties, ka tik viņa arī nav inficējusies ar bīstamo vīrusu.

Lasi vēl : Beidzot atklāti paziņots no kā patiesībā mira slavenais Rolands Tjarve

Viņa atgriezās Latvijā, nosēdēja mājās 14 dienas un tad pa taisno devās nodot analīzes, lai uzzinātu testa rezultātu. Protams, ka sajūtas bijušas dažādas, tomēr Marija uzsver, ka kopumā neatkarīgi jutusies ļoti labi un patīkami.

Marija pati arī izteicās : “Tieši vakar bija mūsu ģimenes pēdējā izolācijas diena, kopš atgriezāmies no Indijas. Protams, ka mēs uztraucāmies, ka iespējams, esam atveduši līdzi arī vīrusu, tāpēc devos veikt testu. Par laimi pārbaude bija negatīva un tās tik tiešām bija ļoti labas sajūtas.”

Zemāk Marijas pievienotais oficiālais posts, kur šo visu viņa bija paziņojusi. Tiešām, labi ka viss beidzās tā :

View this post on Instagram

VAKAR BIJA MŪSU ĢIMENES KARANTĪNAS PĒDĒJĀ DIENA, KOPŠ ATGRIEZĀMIES NO INDIJAS. LAI NOMIERINĀTU VISUS, KURI RAIZĒJĀS PAR TO – VAI TIK CEĻOJUMĀ BIJUŠIE, ATGRIEŽOTIES MĀJĀS, LĪDZ NAV ATVEDUŠI KĀDU “KORONAS SUVENĪRU”, ES VAKAR DEVOS NODOT ANALĪZES, BET JAU ŠODIEN SAŅĒMU ATBILDI – NEGATĪVS! URRĀ! // ВЧЕРА БЫЛ ПОСЛЕДНИЙ ДЕНЬ НАШЕГО СЕМЕЙНОГО КАРАНТИНА ПОСЛЕ ТОГО КАК МЫ ВЕРНУЛИСЬ ИЗ ИНДИИ. ЧТОБЫ УСПОКОИТЬ ВСЕХ, КТО БЕСПОКОИТЬСЯ НЕ ПРИВЕЗЛИ ЛИ ПУТЕШЕСТВЕННИКИ «КОРОННЫЙ СУВЕНИР» ИЗ СВОЕЙ ПОЕЗДКИ Я ВЧЕРА Я СДАЛА АНАЛИЗ И СЕГОДНЯ УЖЕ ПОЛУЧИЛА ОТВЕТ – NEGATIVE. УРРРРА!!! #MARIJANAUMOVA #MARIEN

A POST SHARED BY MARIJA NAUMOVA (@MARIJA.NAUMOVA) ON 

loading...