Pāršalkusi skumja vēsts par slavenu un sabiedrībā labi zināmu sievieti…

Daudzi jau visticamāk būs dzirdējuši, ka pavisam neden nogāzās Pakistānas lidmašīna Airbus A320 Karačī kopienas dzīojamajā zonā, kura atrodas Valsts Dienvidos. Kopumā lidmašīnas katastrofā miruši 97 cilvēki. Viena no mirušajām ir pasaules slavenā medele Zara Abina. Viņa bija plaši pazīstama visā plašajā pasaulē, kas radījis nopietni triecienu daudzām modeļu aģentūrām un tuviniekiem.

“Milzīgā modes industrija aviokatastrofā ir zaudējusi Zaru Abidu,” tā mikroblogošanas slavenajā vietnē Twitter paziņoja dizainere Hadidža Šaha. Arī fotogrāfs, kurš regulāri uzņēmis fotoattēlus ar Zaru sacījis, ka viņa vienmēr bijusi enerģijas pilna un ļoti godprātīga sieviete. Jau tika ziņots, ka Zaras brālis pēc traģēdijas devās uz notikuma vietu, lai varētu personīgi atrast viņas mirstīgās atliekas.

Slavenajā Intagram Zarai Abidai bija vairāk nekā 80 000 sekotāju. Daudzi izteikušies, ka ironiski esot tas, ka viņas pēdējais uzņemtais attēls bija atrodoties šajā lidmašīnā. Daudzi izteikušies, ka tas nav patīkami, tomēr viņa pie pēdējās bildes klāt bija pierakstījusi : “Lidojiet augstu. Ļoti augstu…”

Karačī Dienvidu pilsētas apdzīvotā vietā nogāzās Pakistānas lidmašīna ar nosaukumu Airbus A320. Tajā bojā gāja 97 cilvēki un divi ir izdzīvojuši. Tā paziņoja Sindas Veselības Ministrija, piebilstot, ka tā ir smaga traģēdija visai pasaulei, nemaz nerunājot par Karačī pilsētu.

Visu nogalināto pasažieru, kā arī apkalpes locekļu mirstīgās atliekas tika atrastas avārijas vietā pie pilsētas lidostas.

Visa glābšanas operācija tika pabeigta sestdienas rītā. Konkrētā Pakistanas lidmašīnas bija pacēlusies no Lahoras, kas atrodas Pakistānā. Šai lidmašīnaibija jānosēžās Karačī galvenajā Starptautiskajā lidostā, kura atrodās Ginzā.

Jāņem vērā, ka konkrētajā aviokatastrofā gāja bojā vairāki plaši pazīstami cilvēki, tomēr lielākās skumjas esot izteiktas par modeli. Tomēr daudzi uzskata, ka izdzīvojušie divi cilvēki esot īsts brīnums, jo aviokatastrofās tā parasti nekad nenotiek.

Lasi vēl : Beidzot atklāti paziņots no kā patiesībā mira slavenais Rolands Tjarve

Joprojām tiek pētīti īstie avārijas iemesli un pagaidām vēl nav saprotams, kāpēc ir noticis šis incidents. Tas raisa daudz jautājums visiem, it īpaši bojāgājušajiem radiniekiem un tuvākajiem ģimenes locekļiem, kuri grib saņemt atbildes par notikušo.

loading...