Lauris Reiniks ir nonācis pamatīgās problēmas – Tagad par to nākas atbildēt

Latvijas labi zināmajam un slavenajam mūziķim Laurim Reinikam ir nācies skaidroties par Instagram ievietoto video, kurā viņš ir redzams, kā vāra dzīvus vēžus. Reiniks izteicies pie ieraksta : “Nu kā tad nolīgojāt, draugi? Visi dzīvi un sveiki, veseli? Es jā (Jāņu rītiņā gan bija tā un tā.” Pie ievietotā video Reiniks piebildis, ka vēži gan vairs nav sveiki un veseli. Vai tas ir domāts ar humoru, vai vienkārši nopietni?

Viņš piebilda : “Pirmo reizi es izbaudīju šādus prieciņus. Un uzzināju, ka Latvijā tagad dzīvo negantie amerikāņu vēzīši, kas arī tika saķerti un izvārīti. Ko es teikšu? Viss tas process bija ļoti interesants nekā tā gaļa no astes un spīlēm. Nu kā ar semuškām. Knaksies un nosit laiku. Bet tā jau bija baigi garšīgi.”

Tomēr tagad Laurim Reinikam ir nācies taisnoties par savu esošo rīcību un izdarīto, jo neskaitāmi cilvēki komentāros bija ļoti nikni par šāda tipa rīcību. “Ļoti sadistiski! Iemest dzīvu būtni verdošā ūdenī. Rij visu, kas kustas. Visnežēlīgākā būtne uz pasaules – Cilvēks.” Cita sieviete izteikusies : “Cilvēki (Ja Jūs vispār tā var nosaukt) Liek dzīvus ‘vēžus vārītis un priecājas, prātiņ nāc mājās beidzot. Vajag domāt ar savu galvu, vies sekot ībļiem un domāt, ka vēži ir pārtika un viņi neko nejūt. “

Reiniks steidzies sevi aizstāvēt : “Saimnieki man paskaidroja, ka šie ir signālvēži, jeb amerikāņu vēži. Kāds tos nesen ievedis Latvijā un tie ir savairojušies. Viņi pavisam nav jauki dzīvnieciņi, jo terorizē un iznīcina pašu vēžus un citas dzīvas radības upē. Šos pat iesaka ķert un ēst.”

“Es saprotu, ka skatīties video kā gatavo varētu būt nepatīkami, bet ko tur var darīt. Tā tas ir no laika gala. Arī restorānu virtuvē labāk neierasties, lai neredzētu, kā gatavo citas maltītes. It īpaši veģetāriešiem. “

Avots

loading...