Beidzot ir tapis zināms, kad Latvijā atvērsies ilgi gaidītais LIDL veikals!

Liela cilvēku daļa joprojām gaida to brīdi, kad Latvijas teritorijā savsa durvis vērs vaļā jaunie LIDL veikali, kuri ir teju vai sagatavoti un atliek tikai tos atvērt! Latvijas mazumtridzniecības galvenais un vadošais eksperts Henriks Danusēvičš, kurš Latvijā ir pats galvenais Tirgotāju asociācijas (LTA) prezidents nācis klajā ar paziņojumu, ka tieši viņa rīcībā ir nonākusi būtiska informāca, kad tad īsti Latvijā vērsies vaļā pats pirmais LIDL veikals.

Būtiski ņemt vērā, ka kopš LIDL ienākšanas Latvijas tirgū, LIDL vienmēr ir bijis noslēpumains un tā arī nekad īsti nav izteicies par saviem plāniem, kuri attiecināmi uz veikalu atvēršanām un citām, ar tām saistītam lietām. Tieši tāpat līdz pat šim brīdim LIDL nav sniedzis komentārus par precīzu LIDL atvēršanas laiku, tomēr ir arī kāda labā ziņa!

Pašlaik ņemot vērā pilnīgi visas runas, ko Danusēvičs ir paziņojis, kad tad realitātē atvērsies pirmais LIDL veikals. Pēc viņa teiktā, ko viņš arī apstiprina, noradījis, ka viņa rīcībā ir nonākusi neoficiāla informācija, kuras avotu gan viņš plašākai publikai atklāt nedrīkst.

Tieši tāpat viņš paziņoja, ka neilgu laiku atpakaļ jau pamatīgi esot kļūdījies un zaudējis derībās ar vienu no saviem kolēģiem par LIDL atvēršanos 12. decembrī. Viņs tik tiešām bija pamatīgi kļūdījies, tomēr tagad Henriks ir daudz nosvērtāks attiecībā uz konkrēto un jauno datumu, tāpēc ķeras klāt un atklāj, ka jaunais veikals ar milzīgu pārliecību tikšot atvērt jau Martā, kas ir gandrīz jau klāt.

Svarīgi ņemt vērā arī to, ka LIDL Latvijas galenajam pārstāvim Ingaram Rudzītim tika prasīts par to, vai varot apstiprināt, ka šāda informācija tik tiešām ir pareiza un precīza, uz ko viņš jau kā ierasti noradīja, ka atvēršana noteikti netiks komentēta un netiks vairāk arī netiks paziņots.

Interesanti ir arī tas, ka pagājušā gada decembrī LIDL Latvijas galvenā departamenta vadītaja Anželika Razgale jau bija informēju par to, ka pērnā gada septembrī iesāktā veikalu, kā arī loģistikas darbinieku atlases kapmaņa jau ir veiksmīgi noslēgusies un visi vajadzīgie darbinieki ir savās vajadzīgajās vietās.

“Mēs tik tiešām varam pateikt to, ka esam pilnība nokomplektējuši pilnīgi visas LIDL darbinieku komandas” Līdz ar to pašlaik atliek gaidīt atveršanas brīdi un varēsim droši braukt iepirkties uz turieni!

loading...