Andris Bulis beidzot atklāti paziņojis, ka viņam bijusi dēka – Lūk, ko paziņoja viņa sieva!

Lielākā daļa cilvēku pavisam noteikti labi zina, kas ir Andris Bulis, jo viņa vārdu un seju varam redzēt ne tikai televīzijā, seriālos un filmās, bet arī dažādos pasākumos. Pie tam nav noslēpums, ka pirms kāda laika precētais aktieris Andris Bulis bija uzsācis nemanāmu romānu ar ļoti labi zināmo Lieni Skulmi, kura pašlaik ir precēta ar mūziķi Andri Kiviču, tādējādi tagad Lienes uzvārds vairs nav Skulme, bet Kiviča.

Pats interesantākais ir tas, ka Andris Bulis kopā ar savu sievu ir precējies, nu jau ilgāk par veseliem 15 gadiem, kas tik tiešām ir iespaidīgs un pat apbrīnojams cipars ņemot vērā, ka laulāti pāri bieži vien nesatiek, jo apnīk viens otram. Tagad viņi kopā audzina divus bērnus un sieva viņa veikto krāpšanu esot piedevusi. Tieši tā slavenais aktieris ir atzinis populārajā Jāņa Krīvēna podkastā “Pāļa Bazars.”

Andris pavisam atklāti runā : “Nu jā! Esmu kopā ar sievu, tad jā, izsecinājis Bulis. Patiešām ļoti viņu cienu, kura par to vispār nerunā, un viņa arī priecājas par to, ka es neizsakos un nerunāju par to arīdzen. Es esmu apsolījis to nekur nekomentēt, it īpaši sociālajā medījā, vai arī šajā “Pāļa Bazārā.” Es tiešām uzskata, kādēļ par to runāt, kas bijis pirms veseliem, vairāk nekā pieciem gadiem.”

Andris Bulis nenoliedz to, ka monogāmija esot pats augstākais un grūtakais posmas, pēc kā vadīties, jo tā esot ļoti grūta situācija kopumā. Viņš klāsta : “Pieprasot monogāmiju, ja Es Tevi mīlu, tātad Tev mani arī ir jāmīl. Tas vienkārši var novest pie tiesām ļoti skarbām un nepatīkamām konflikta veida situācijām, kas tad beigu beigās ne pie kā laba nenoved.”

Andris par to izteicās īsi, skaidri un saprotami, taču vairāk neko komentēt nevēlējās, piebilstot, ka tas viss ir bijis pirms pieciem gadiem un jau iepriekš daudz kur apspriests, tāpēc neiedziļināsimies detaļās un noskatīsimies visa viņa pilno interviju zemāk pievienotajā video, kur viņš izsakās par vēl daudz, ko citu :

loading...