Sieva paziņo negaidītus jaunus par Šūmahera veselību – Beidzot noticis lielais pavērsiens!

Šūmahera sieva vienmēr ir bijusi atklāta par sportista veselības stāvokli. Kā zinām, ka Šūmahers slēpošanas negadījumā guva ļoti lielas traumas, kā rezultātā viņš nonāca komā. Šūmahers kopā bijis slēpot ar savu dēlu Miku. Ķivere, ko viņš valkāja slēpojot, visticamāk viņam izglāba dzīvību. Pēc negadījuma viņš nekavējoties tika nogādāts Grenobles slimnīca, kur pārcieta trīs operācijas.

Pēc operācijām viņš nokļuva komas stāvoklī. Tomēr pēc pāris mēnešiem ģimene paziņojusi pasaulei, ka viņš sācis atgūt samaņu. Pēc tam viņa veseļošanās tika pārcelta uz Šveices pilsētu Lozannu, bet, kad veselības stāvoklis uzlabojies, viņš atgriezās ģimenes mājās pie Ženevas ezera, kur viņu aprūpē 15 cilvēku komanda. Mājās viņa rehabilitācijas kursi nedēļā izmaksā 15 000 eiro.

Vācu dziedātājs Saša Heršenbahs dažus gadus atpakaļ uzrakstīja dziesmu, kas tika veltīta sepņikārtējam Pirmās formulas čempionātam. Dziedātājs savā dziesmā velta Šūmaheram cīnīties un nepadoties par savu dzīvību. Viņš ļoti cer ka čempions atlabs.

Dziedātājs bija ļoti pārsteigts, ka saņēma Šūmahera sievas personisku rakstītu atbildes vēstules. Viņš stāsta, ka sieva neesot slēpusi viņa patieso stāvokli, tomēr sīkas detaļas neesot izpaudusi.

Vēstulē tika rakstīts ka viņa pateicās par veltīto dziesmu, un tā ir daudz palīdzējusi viņu ģimenei.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...