Sauliete beidzot atklāti pastāsta, cik lielu naudu nopelna ar Instagram ierakstiem

Labi zināmā Latvijas hokejista Kaspara Saulieša, nu jau bijusī sieva Katrīna Sauliete ir labi pazīstama visā Latvijā, jo viņas darba sfēra saucās kā influencere, kura pelna naudu tieši ar sociālajiem tīkliem, sociālo reklāmu un produktu reklamēšanu instagram. Nu tad beidzot viņa atklāti pastāsta par to, kādas naudas summas nopelna šajā biznesā un atklāj arī citus sīkumiņus.

Tieši pēdējā laikā aizvien lielāka nozīme paliek tam, cik tad daudz naudas var nopelnīt, piemēram, ar tiem pašiem Instagram posties. Šādu jautājumu jau daudzi esot prasījuši Katrīnai Saulietei, tomēr nu beidzot ir pienācis tas brīdis, kad ikviens var uzzināt, cik tad daudz naudu viņu nopelna un cik prasa par viena paša ieraksta ievietošanu.

Viņa piedalījās kanāla 360TV slavenajā šovā ar noaukumu “Ģimenes burkā” un beidzot tad pastastījusi visas influencēšanas aizkulises. Viņa pastāsta, ka dažādu produktu reklamēšana parasti notiek un norisinās tikai divos veidos. Vai nu tas ir bartera darījums, kur reklamējamo produktu paur sev, vai arī par konkrēto ierakstu tiek attiecīgi samaksāts pēc vienošanās.

“Tu, protams, vari prasīt 10% no visa savu sekotāju daudzuma, tomēr principā es prasu 350 par vienu postu,” izteikusies sauliete. Jāteic gan, ka šis cipars vienozīmīgi ir liels jo tas ir viens posts un veseli 350 Eiro, kas ir tiešām ļoti laba un pat varētu teikt – iespaidīga naudas summas par viena produkta noreklamēšanu saviem sekotājiem.

Jau iepriekš tika ziņots, ka viņa atklājusi, ka bieži cilvēki ir ļoti pārsteigti redzot to, cik daudz dāvanu ir viņas mājās, jautājot vai nav gadījumā aplaupījusi banku, lai to visu sev sagādātu.

Viņa stāsta : “Nē, mīļie, banku aplaupījusi neesmu un arī Снегурочка neesmu.” Viņa norāda, ka viss slēpjas piepūlē, lielā darbā ar cilvēkiem, idejās. “Tā tikai saka, ka latvieši ir pelēki un vienmēr neapierināti, bet patiesībā esam dāsna un labsirdīga tauta,” uzsvēra Sauliete.

Lūk arī pilnais video ar viņas izteikumiem un visu pārējo, ko viņa pastastīja, kā arī uzsvēra:

Avots

loading...