Ilze Viņķele pavisam negaidīti paziņo baisu notikumu, kas noticis ar viņas ģimeni

Izrādās, ka Ilze Viņķele sākusi atklāt daudz interesantu lietu pēc tam, kad vairs nav savā augstajā amatā. Tomēr runa šoreiz izrādās daudz nopietnāka un viņa to pavēstījusi pavisam negaidīti un viss ir cieši saistīts ar viņas ģimeni, kas konkrēto notikumu padara vēl baisāku.

Nu jau bijusī Veselības ministre Ilze Viņķele piedaloties populārajā televīzijas šovā “Kad viņas satiekas” pastāstījusi kādu tiešām baisu notikumu, kas pirms laba laika noticis viņas ģimenē un atklājusi to tikai tagad un iepriekš nav vēlejusies par to runāt. Taču viņasprāt tagad esot īstais laiks par to runāt.

Viņa stāsta par kādu baisu notikumu, kurš norisinājies pirms daudziem gadiem un saistīts ar viņas ģimeni. Kā izrādās tad viņas ģimene savulaik bijusi izsūtīta uz Sibīriju. Pie tam Ilze tētis būdams vien tikai 9 gadus vecs, pat saviem spēkiem vēlāk atbēdzis atpakaļ uz Latviju.

“Tieši to, ka tētis par šo ceļojumu neko daudz nav stāstījis, liek man tikai nojaust, kas patiesībā tajā laikā bija noticis… Kas gan tik nevarēja atgadīties – mazs, blonds, zilacains puisītis viens pats dodas no Krievijas uz Latviju,” savās pārdomās izteikusies Viņķele.

Politiķe piebilda vien to, ka tieši šis baisais notikums ir daļēji saistīts ar to, kāpēc viņa patiesībā savu dzīvi ir sasaistījusi ar politiku. Ilze Viņķele stāsta : “Es darīšu visu, kas manos spēkos un pāri tam, lai Latvijā nevienai ģimenei un mūsu bērniem tiešām nebūtu jāpiedzīvo kaut kas tāds.”

Interesanti, ka viņa to atklājusi tieši tagad nevis agrāk, tomēr tas nemaina faktu, ka viss tā ir noticis un viņa ar šīm pārdomām vēlējusies padalīties arī ar citiem. Zemāk vari aplūkot pilno viņas interviju :

Avots

loading...