Bils Geitss Brīdina jau par nākamajiem cilvēces draudiem, kas sagaida cilvēkus jau pavisam drīz

Ar Bilu Geitsu pavisam noteikti nav jāiepazīstana, jo viņu zina teju katrs pasaules cilvēks. Pats interesantākais ir tas, ka Bils vairākās intervijā 2015. gadā jau bija brīdinājis par to, ka nākotnē attīstīsies bīstamss vīruss, kurš pamatīgi skars pilnīgi globāli visu plašo pasauli. Un tagad visiem rodas jautājums par to, kā tad viņš to īsti zināja un kā viņš to varēja tik detalizēti paredzēt?

Lai arī jautājumi ir vairāk nekā atbildes, pats Geitss skaidrojis, ka viss nemaz nav tik vienkārši kā varētu domāt un tam visam ir savs loģisks pamatojums. Šoreiz gan Microsoft dibinātājs ir nosaucis divus pašus lielākos un galvenos draudus cilvēcei pēc pandēmijas beigām. Viņš to atklājis nesenajā intervijā “Veritasium.”

Viņš skaidri un gaiši norādīja, kā arī pamatoja to, ka mūsu globālā cilvēce vispār nav gatava tādam izaicinājumam kā pasaules klimata pārmaiņas. Viņš piestarpināja to, ka katru gadu mirstība no šī lielā riska faktora būs krietni lielāka un turpināsies augt daudz ātrāk, nekā tas pašlaik notiek dēļ koronavīrusa pendēmijas dēļ.

Jau tagad pasaulē daudzās pasaules valstīs pamatīgi jūt globālās sasilšanas sekas, taču šis temps kāpinās ļoti strauji un progresēs daudz ātrāk nekā iepriekš, līdz ar to, tas ir viens no milzīgākajiem un draudīgākajiem scenārijiem, kas cilvēkus var skart jau pavisam tuvā nākotnē un tas tik tiešām ir baisi, jo sekas būšot lielākas nekā no pandēmijas, stāsta Geits.

Kā otro lielo draudu cilvēcei Gets nosauca tieši bioterorismu. Pēc viņa skaidrotā, tie kuri vēlas kaitēt cilvēkiem, var radīt vīrusu, jo mūsdienu tehnoloģijas ir ļoti advecētas, lai to panāktu. Tieši tāpēc ir liela varbūtība saskarties ar šo problēmu, jo šī problēma ir daudz lielāla salīdzinot ar dabiskajām epidēmijām. Tieši tāpēc Geitss personīgi ir noraizējies par šīs iespējas esamību.

Jau iepriekš tika ziņots, ka Geitss pagājušā gada beigās paziņoja nepatīkamu prognozi par 2021. gadu. Viņš jau laicīgi brīdināja, ka 2021. pirmais pusgads noteikti nebūs savādāks no 2020. gada jo visu laiku pakausī jutīsim pandēmijas sekas.

Izskatās, ka viņa izteikumi ir ļoti precīzi, jo daudzās pasaules valstīs izskatās, ka Pandēmijas novēršanas prasīs arī krietni ilgāku laiku nekā sešus mēnešus, līdz ar to paši varam spriest, ka pandēmija, visticamāk līdz pat gada beigām pavadīs arī 2021. gadu.

Avots

loading...