Pārbaudi Savu Maku! Varbūt tieši Tev Piederoša Eiro banknote var Nest Pamatīgus Papildus ienākumus!

Vai ikdienā maz esat aizdomājušies par to, ka Jūsu nauda makā ne vienmēr ir tik vērtīga, cik ir tās nomināls? Parasti tas saistīts ar vecām vai ekskluzīvām monētām vai banknotēm, kuras nevienam nav vajadzīgas, izņemot kolekcionāriem. Šajā situācijā gan viss ir krietni savādāk, jo izrādās, ka mums katram makā vai krājumos var būt kāda īpaša banknote, kuras vērtība stipri pārsniedz tās nominālvērtību. Noteikti prasīsiet, kur tad šeit ir tas āķis? Izrādās, ka viss ir daudz vienkāršāk, nekā Jūs domājat, taču cilvēki parasti līdz tam īsti nemaz neaizdomājas un attiecīgi – nemaz nezina.

Lielākā daļa pavisam noteikti uzskata, ka ir tikai divu veidu nauda – īstā un viltotā. Tomēr vai esat aizdomājušies par to, ka ir arī tādas īstas banknotes, kura ir tik tiešām īpaši vērtīgas? Iesākumā noteikti domāsiet, kas atkal par muļķībām, tomēr starp visām Eiro banknotēm, kam ir izlaistas un mums pieder, ir arī “retās” banknotes, kuras vērtība kolekcionāru vidū ir krietni lielāka, nekā tās attiecīgais nomināls. Un tūlīt jau sapratīsiet kāpēc tā un par ko tieši šajā situācijā iet runa.

Tālāk būs minēti un apkopoti padomi, lai Tu personīgi varētu pārbaudīt savas esošās banknotes savā makā. Diez vai iepriekš Jūs bijāt iedomājušies, ka par parastu naudas banknoti ir iespējams saņemt daudz lielāku naudas summu, nekā pašas banknotes vērtība. Laiks tam visam ķerties klāt krietni smalkāk un sīkāk, lai izprastu visu lietas būtību.

50 Eiro – Jāņem vērā, ka kopumā ir izlaistas pavisam maza apjoma 50 Eiro banknotes, kurām ir nepareiza aizsarglīnija. Tūlīt sapratīsiet, kas tas ir. Pats vieglākais veids, kā var atpazīt šādu banknoti – ir pagriezt pret gaismu. Ja uz 50 Eiro aizsarglīnijas ir redzams 100, tad kolekcionāru vidū šīs banknotes vērtība būs vairākas reizes lielāka par pašu banknoti. Diez vai zinājāt, ka šādas banknotes pastāv, bet izrādās kļūdas dēļ tādas ir un tās nav viltotas, taču joprojām neliels daudzums tādas klejo apkārt!

100 Eiro! Ļoti neliela 100 Eiro banknošu izdošana apgrozībā ir nepareizi apgriezta. Tiekot ziņots, ka lielākā daļa, kas nonāk bankās, tiek izņemta no aprites. Tā kā šādas banknotes ir liels retums, kolekcionāri par tām sola pat 10x lielāku naudas attiecību, jo tās ir īstas, bet ar kļūdas veidu tik ļoti pieprasītas.

5 Eiro!
5 Eiro ir pats mazākais papīra nomināls un līdz ar to katram cilvēkam tādi ir ikdienas apgrozībā. Tagad ikdienā savu piečuku varēsi pārdot par krietnu lielāku naudas summu. Īstenībā 5 Eiro ir kolekcionāru vājais punkts, jo tieši šīs banknotes ir salīdzinoši ļoti maz. Piecīša noslēpums slēpjas tieši tās sērijas numurā. Vienas no retajām sērijām ir ar pieciem vienādiem cipariem. Tieši tāpat kā bildē, ikdienā to redzēsiet un nedomāsiet, ka tas ir kas īpašs, savukārt kolekcionāriem tas ir ļoti nozīmīgi. Ja Tev tāda atrodas maciņā, tad Tev ir uzsmaidījusi milzīga veiksme! Tagad zināsi to un gan jau ik pa brīdim pārbaudīsi savas banknotes.

loading...