Autovadītāji Uzmanities! Ja Ieraugi naudu uz mašīnas vējstikla – Nekavējoties sēdies iekšā un Brauc prom!

Tas ir jāzina pilnīgi visiem autovadītājiem! Šī metode izplatās visā pasaulē! Nav noslēpums, ka zagļi izdomā arvien dažādas shēmas ne tikai informēšanai, bet arī zagšanai. Visā pasaulē arvien vairāk tiek ziņots par gadījumiem, kad cilvēki ziņo par dažiem ļoti “gudriem” zagļu plāniem. Izrādās, cilvēki savas naudas kāres dēļ iekrīt zagļu lamatās un kļūst par vistīrākajiem upuriem. Un nav noslēpums, ka cilvēki tik tiešām nepadomājot kārtīgi iekrīt lamatās, lai arī cik muļķīgi tas nebūtu. Šoreiz runa ir par automašīnu zādzībām, izmantojot salīdzinoši vienkāršu triku. Tāpēc uzmanīgi izlasiet šo rakstu, jo kas zina, iespējams, jūs aizsargājat ne tikai savu īpašumu, bet arī kāda cita dzīvību!

Šī zagļu metode ir ļoti efektīva naudas kārajiem cilvēkiem. Attiecīgi šī pieeja der gandrīz ikvienam, jo ​​kurš gan nebūtu priecīgs redzēt naudas banknoti uz sava auto vējstikla? Šoreiz stāsts seko ļoti gudrai shēmai, kad zagļi mēģina nozagt kāda vīrieša automašīnu, kas izvērtās ļoti nepatīkami. Šī shēma ir populāra ASV, taču ir ziņots par tūkstošiem gadījumu – tepat Eiropā, bet kas īsti ir šī shēma?

Zagļi ir izstrādājuši ļoti vienkāršu, bet tajā pašā laikā ļoti efektīvu shēmu automašīnu zādzībām. Viss ir vienkāršāk, nekā jūs domājat. Vairums situāciju notiek aptuveni tā – cilvēks piestāja pie kādas vietas, parasti maza veikaliņa, retos gadījumos arī lielveikalam. Nelieši attiecīgajās vietās augstu vērtē pēc iespējas mazāk cilvēku. Tāds ir galvenais plāns – zaglis noskata cietušā auto un parasti aiz logu tīrītājiem noliek 50 eiro banknoti Eiropā, bet ASV parasti liek 100 dolārus).

Kad tas ir izdarīts, automašīnu zagļi gaida, kad upuris atgriezīsies no veikala, pirms viņi var sākt savu misiju. Zagļi gatavojas, tiklīdz viņi ierauga īpašniekus, kas tuvojas savām automašīnām, jo ​​vairumā gadījumu tas viss notiek – īpašnieks ieliek pirkumu automašīnā, iekāpj, iedarbina dzinēju un pēkšņi ierauga konkrēto naudas banknoti aiz logu tīrītājiem, bet tas ir tikai sākums.

Iespējamie upuri parasti izlec no mašīnas, negaidot un nedomājot, ka aiz tā visa varētu slēpties, kas pavisam cits. Cietušais izskatījās priecīgs un ātri izlēca no mašīnas. Lielākajā daļā gadījumu durvis tiek atstātas vaļā. Šī ir pati lielākā kļūda. Zagļu komanda bija gatava, un viens no zagļiem jau gaidīja aiz mašīnas — upuris tikko bija izkāpis no mašīnas un noliecās, lai iegūtu banknoti, kad zagļi lēnām aizskrēja no mašīnas aizmugures uz durvīm un ielec iekšā. Acu priekšā nobloķē durvis un kaucot riepām aizbrauc. Izklausās kā filmā vai ne? Tomēr tā ir mūsdienu realitāte.

Zagļi šāda veida noziegumos nekad nerīkojas vieni, viņiem ir jānodrošina, lai viņu plāni būtu pilnībā veiksmīgi. Pirmkārt, zagļi aizliek tā saucamās “īstās” banknotes automašīnām aiz vējstikla. Tas parasti tiek darīts mašīnām, kuras tiek novietotas ar mašīnas priekšu pret sienu, jo tādā veidā cilvēks parasti ierauga tikai tad, kad iesēžas mašīnā. Tas tiek darīts, lai cietušais to uzreiz nepamanītu, kad viņš pienāk pie savas automašīnas.

Tomēr vēl trakāk ir tas, ka daudzos gadījumos nepietiek ar to, ka zaglis izkāpj no automašīnas aizmugures, iekāpj un ātri aizbrauc. Daudzos gadījumos cietušais laikus pamanīs, ka kāds mēģina iekļūt viņa automašīnā, tāpēc otrs (iespējams, arī trešais) automašīnas zaglis sagrābs cietušo, līdz automašīna tiks nozagta, un aizbēgs. Amerikas Savienotajās Valstīs ir bijuši neskaitāmi šādi gadījumi, un Eiropā joprojām ir ziņas, ka šādi incidenti notiek arvien biežāk.

Tāpēc esiet uzmanīgi, ja pamanāt šādu banknoti, nekavējoties saprotiet, ka tā nav īsta, tas ir tikai mašīnas zādzības slazds!

loading...