Pavisam Pēkšņi, bet medijus Pārņēmušas Ļoti skumjas ziņas par slaveno un Zināmo dziedātāju Nikolaju Baskovu!

Liela daļa pavisam noteikti zina un ir dzirdējuši pasaules slaveno operdziedātāju, kā arī krievu milzu estrādes zvaigzni un aktieri Nikolaju Baskovu. Pašlaik daudziem visa situācija tik tiešām ir ar nelāgu pieskaņu, kas acīmredzami ir vairāk nekā vienkārši skumji. Taču tas ir pamanāms it visur, kas norāda cik ļoti apbrīnots un mīlēts ir slavenais dziedātājs Nikolajs Baskovs, kurš jau ļoti ilgi tiek dēvēts arī par Krievijas zelta galveno balss īpašnieku. Līdz ar to, šobrīd viss ir ļoti strauji mainījies un dēļ attiecīgās un nemitīgās plūsmas medijos ir saprotams, ka tas ir liels un nepatīkams pārsteigums vairumam iedzīvotāju, kas viņu iecienījuši.

Šajā situācijā gan ir noteikti jāpiemin tas, ka Nikolajs vienmēr uz skatuves ir pārsteidzis cilvēkus ar savu skaisto un pat šarmanto balsi, kas viņu padarīja tik ļoti īpašu. Attiecīgajā situācijā nemaz nerunāsim par viņa rīkotajiem ļoti krāšņajiem šoviem un kostīmu izvēli, ko viņam tik ļoti patīk mainīt katrā šovā. Slavenais operas dziedātājs ir slavens ne tikai savā mājvietas valstī, bet arī visā plašajā pasaulē. Taču šajā saistībā viss ir par to, kas noticis ar Baskoavu un tas itin nemaz nav patīkami, jo tā ir liela nelaime. Līdz ar to fani ir ne tikai noskumuši, bet arī apbēdināti par visu notikušo.

Jāņem vērā, ka pirms pavisam neilga laika, slavenā estrādes zvaigzne savā filmēšanas laukumā un tieši filmēšanas brīdī pavisam pēkšņi saļima. Kā varētu domāt, tas nebeidzās labi, kā sākumā varēja domāt. Tas notika ļoti pēkšņi un vispār nebija zināms, kāds tam īsti ir iemesls. Taču jau pavisam drīz sāka parādīties skaidrība par to, ka tieši viņš pēdējā laikā ievēro, ļoti striktu ēdināšanu, kas varēja izraisīt plašāka spektra problēmas. Arī pats Baskovs pirms tam bija norādījis, ka ievēro ļoti stingru kursu un viņam tas esot pavisam svarīgi ņemot vērā visas viņa apņemšanās.

Tad, kad viņš saļima, Baskova stāvoklis bija tiešām slikts, tāpēc viņš nekavējoties tika nogādāts uz slimnīcu. Kad viņš beidzot turp tika nogādāts, pēc vairāku stundu izmeklēšanas atklājās, ka viņa orgāni nebija spējuši izturēt tik ļoti saspringtas ēdienu izmaiņās, jo viņš jau ļoti ilgi cenšas tievēt, kas liek darīt ļoti striktas lietas. Tieši šī iemesla dēļ Baskovs paliks slimnīcā un viņa veselības stāvoklis tiek uzraudzīts. Tas būs attiecīgi līdz tam brīdim, kad viņš atkal varēs pievērsties un darīt savas ikdienas vajadzīgās darba lietas.

Patreizējās prognozes ir pavisam dažādas, taču tiek runāts, ka Nikolajam vajadzētu nākties ļoti sarežģītu operāciju. Pašlaik, kamēr tas viss tiek apspriests, nekas neliecina, ka tas viss būs vienkārši. Pašlaik gan varam tikai uz to visu paskatīties un cerēt, ka veselība būs atpakaļ labā kondīcijā.

loading...